Módní policie: Eva Burešová versus Michaela Tomešová aneb kos versus plameňák. Které krásce to na akci slušelo víc?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova michaela tomesova
Zdroj: Profimedia

Galavečer nadačního fondu Spolu na Draka v Obecním domě v Praze byl plný krásných modelů. V rámci akce vystoupilo na jevišti několik slavných tváří, a především ženy předvedly, jak jim to sluší ve večerních róbách, v kterých se rozhodně neukazují denně. Nejvíce všechny zaujaly dvě krásné herečky Eva Burešová a Michaela Tomešová.

Dvě odlišné osoby, které spojuje mnohé. Zatímco Eva Burešová si zahrála mladou zdravotní sestřičku v seriálu Modrý kód, Míša se stala sestřičkou o sérii později, kdy byl seriál přejmenován na Sestřičky. Ve Slunečné, kde si zahrála Burešová hlavní roli, zase spolupracoval s herečkou Míšin manžel Roman Tomeš.

Mají toho hodně společného, zároveň jsou ale každá úplně jiná. A to se ukázalo právě i na galavečeru, kde se objevila Eva Burešová v černých šatech, zatímco její herecká kolegyně Michaela Tomešová zvolila róbu růžovou. Které to podle vás sluší víc?

Růžová Tomešová ukázala výstřih i dlouhé nohy

Michaela Tomešová se na galavečeru ukázala v růžových šatech, ve kterých tak trochu připomněla plameňáka. A to nejen barvou, ale také odhalenýma dlouhýma nohama, kterýma se sebevědomě chlubila fotografům. Na druhou stranu její temné oči a černě nalakované nehty s jemnou barvou vytvořily dokonalý kontrast.

michaela tomesova

Zdroj: Profimedia

Ve výsledku vypadal celek dokonale a Tomešová si rozhodně neudělala žádnou ostudu. Ukázala, že je krásnou mladou ženou a že v šatech rozhodně umí zapůsobit, dojem udělala nejen na fotografy a hosty celé akce, ale především na své fanoušky, kteří ji milují jakožto seriálovou herečku.

Eva Burešová si pokazila dojem jen žlutými lodičkami

Eva Burešová vsadila při galavečeru na černý model, který vypadal doslova jako ušitý z peří. Tmavé šaty odhalující její ramena jí neskutečně sedly, zvolila k nim jako doplněk žluté náušnice. Bohužel ale z nějakého důvodu obula žluté lodičky, které se k modelu úplně nehodily.

eva buresova

Zdroj: Profimedia

Černé péřové šaty a žluté špičaté lodičky tak z Burešové udělaly kosa s výrazným zobákem, který ale i svou jednoduchou krásou mnohé okouzluje a rozhodně se nemá za co stydět. Herečka zazářila a stala se cílem fotografů, kteří nestíhali cvakat fotoaparáty.

Dvě rozdílné krásky

Černá Eva Burešová, růžová Michaela Tomešová. Dvě ženy, které ukázaly jinou stránku krásy a každá nejspíš zapůsobila na fanoušky jinak. V módním souboji rozhodně ani jedna nevyhrála s nějakým velkým náskokem, jejich modely byly prakticky vyrovnané.

Která z hereček zapůsobila lépe na vás? Nebo se vám líbily obě? Jak Míši, tak i Evy si ještě rozhodně v televizi fanoušci užijí, obě mladé a nadějné herečky před sebou mají bohatou kariéru a na podobné akci jistě nevystupovaly naposledy. V jakých šatech se ukážou příště?

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články