Módní policie: Beata Rajská ví, co dělá. Na charitativní akci se předvedla v božských šatech nezvyklého střihu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
beata rajska
Zdroj: Nextfoto

Módní návrhář by měl dobře vědět nejen to, co sluší ostatním, ale především to, co sluší jemu samotnému. U žen to platí dvojnásob. A i když někdy mají tito lidé tendenci ukazovat víc, než je třeba, Beata Rajská k nim rozhodně nepatří. Ve společnosti se obvykle blýskne v dokonalém modelu. Jinak tomu nebylo ani na poslední akci.

Návrhářka dorazila na galavečer do Národního divadla, kde se konala akce nadačního fondu Be Charity. Ten se v posledních měsících pokouší pomoci především lidem na Ukrajině. Svou přítomností ukázala Beata nejen solidaritu vůči zemi, ale také snahu podpořit opět nějakou tu dobrou věc.

Kromě toho dorazila v luxusních šatech, se kterými mnohým vyrazila dech, a byla rozhodně nepřehlédnutelnou ženou zasluhující velký obdiv.

Večer si užila hned z celé řady důvodů, to, že se jí vydařil outfit, k nim ale také patřilo.

Neobyčejně přirozená

Beata se pohybuje ve světě módy už opravdu dlouho, proto se není čemu divit, že dobře ví, co si může dovolit, a co naopak ne. Na slavnostní večer dorazila ve světlých třpytivých šatech, které dokonale ukázaly všechny její klady a ona s nimi bezkonkurenčně zazářila.

Netradiční střih, při kterém jednu ruku odhalila celou a druhou do poloviny zakryl rukáv outfitu, k návrhářce krásně sedl. Na některé dámy by se nejspíš podobný model nehodil, Beata ale svou postavu zná a dobře věděla, co dělá. Proto se také později pochlubila oblečením na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @beatarajska

Na něm fanoušci ocenili nejen to, jak jí to sluší, ale také její milá slova týkající se nadace. Beata totiž přiznala, že když slyšela, kolika lidem loni organizace pomohla, rozplakala se dojetím.

Dokonalý večer

Beata přiznává že domů odcházela s emocemi, které se snad ani nedají popsat. A není se čemu divit. Ukázalo se, že v České republice žije řada dobrých lidí, kteří jsou ochotni přispět na dobrou věc. Vypovídá o tom i samotný příspěvek Be Charity.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nadační fond BE CHARITY (@be_charity)

„7 081 000 korun. Wow. Vlastně ještě po noci nemáme slov. Ale moc a moc a z celého srdce děkujeme! Všem! Neuvěřitelný výsledek!“ píše se u fotografie sdílené na sociální síti. Členové Be Charity pak dodávají, že by potřebovali pořádné štípnutí, aby si byli jistí, že nejde jen o sen.

Večer tak byl zážitkem nejen pro návrhářku, ale skutečně pro všechny zúčastněné. Emoce byly v sále doslova napěchované a lidé neměli tušení, zda se jako první rozplývat nad tím, jak moc byla akce finančně přínosná pro nadaci, nebo nad dokonalými šaty přítomných celebrit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články