Moderátor Vojtěch Bernatský kvůli koronaviru neodletěl s rodinou na dovolenou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Bernatsky 1 scaled
Bernatsky 1 scaled

Včera oznámil známý moderátor svým fanouškům na Instagramu s humorem sobě vlastním, ať si myslí, co chtějí, ale že je prostě trochu srab. Na jarní prázdniny své dcery naplánoval dovolenou v Dominikánské republice. Už měli dokonce i sbaleno, ale v den D se rozhodl neodletět. A tak jsme mu zavolali do Luhačovic, které se rozhodl vybrat jako náhradní plán a požádali o krátký rozhovor.

Proč jste se s dětmi nakonec rozhodli neodletět?

Týden jsme o tom přemýšleli a skoro každou hodinu jsme na to měli doma jiný názor. Hodili jsme si i kostkou. Mimochodem na variantu nejet byla jednička a na jet padla šestka. Nakonec jsme si zabalili kufry a zaplatili parkování na letišti. Ráno jsme pak vstali, podívali jsme se s manželkou na sebe a vzdali jsme to. Prostě momentální rozhodnutí.

Nejde ani tak o strach z nemoci, ale spíš ze všech možných opatření, která by se k tomu mohla vázat. Zavřená letiště, zrušené spoje a karantény. Při mých pracovních povinnostech je to nemyslitelné. A samozřejmě děti. Proč zbytečně riskovat? Dovolených ještě bude.

Zdroj: Archiv Vojtěcha Bernatského

Nechal jste úplně propadnout dovolenou nebo vám budou nějaké peníze kompletně vráceny?

Vzhledem k tomu, že jsem se Vám tady kompletně svěřil, tak už nic zpátky nedostanu (smích). To je život. Peníze budou a my nebudeme…

Jste připravený na komentáře od lidí, kteří vás budou považovat za „plašana“? Co byste jim vzkázal?

Ať si každý říká a myslí, co chce. To je přece naprosto v pořádku. Prostě jsme se takhle rozhodli a už je to pryč. Všem přeji hlavně zdraví.

Autor: Tereza Netolická


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články