Miroslava Etzlera lidé obviňují, že dělal placenou reklamu na očkování proti covidu. Přitom na tom byl opravdu špatně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Miroslav Etzler
Zdroj: Nextfoto

O covidu už se sice tolik nemluví a nejhorší časy má Česká republika snad za sebou, mnoha lidem ale nemoc změnila život. Patří k nim i herec Miroslav Etzler, který s koronavirem skončil koncem roku 2021 v nemocnici. Jelikož tehdy apeloval na ostatní, aby nepodceňovali sílu nemoci a nechali se očkovat, dočkal se kromě soucitu také kritiky.

Očkovat, či neočkovat? Tato otázka v posledních dvou letech rozdělovala společnost. Etzler skončil v nemocnici na kyslíku a jeho stav byl vážný.

A nebyl očkovaný. Proto pomocí sociálních sítí ostatní prosil, aby na své zdraví dbali lépe a vakcinaci přijali.

Ve vážném stavu

„Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ dodal. „Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to!“ psal tehdy Etzler na své sociální síti.

Dnes, po více než roce potvrzuje, že mu tehdy opravdu bylo velmi zle.

„Když jsem sundal poprvé tu masku a měl jsem ujít padesát metrů, tak to nešlo. Ale byla to do jisté míry moje chyba, protože já jsem nechtěl jít z mnoha důvodů – mimo jiné i kvůli doporučení své lékařky – na očkování,“ cituje jeho slova iDNES.

Nešlo o žádnou reklamu

Etzlera dodnes někteří lidé podezřívají z toho, že mu vlastně nic nebylo a jeho řeči byly jen placenou reklamou na očkování proti covidu. To ale herec popíral už v minulosti.

„Chtěl bych se naposledy ohradit vůči útokům, že jsem za tyto příběhy placený! Bránit se nebudu, leč je toho opravdu moc,“ napsal podle serveru Refresher v době, kdy mu bylo nejhůř.

I dnes ale musí podobným obviněním čelit. „Dokonce mi jeden pán napsal, že jsem herec z pr*ele, ale tohle že byla rozhodně moje nejlepší role. Že to bylo dost přesvědčivé,“ svěřil se Etzler pro iDNES.

Herec se snaží brát všechno s humorem, nic jiného mu také nezbývá. Dnes už je naštěstí v pořádku, snaží se ale dbát na své zdraví, aby se podobná situace už nikdy neopakovala.

Jediné, co ho v současné době trápí, jsou problémy se spánkem. Jinak se ale už cítí zdravě.

Zdroj: iDNES, Refresher, OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články