Mirek Etzler má covid: Jeho stav je vážný. Na děsivé fotografii s kyslíkem vybízí své fanoušky k zodpovědnosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
miroslav etzler
Zdroj: Profimedia

Miroslav Etzler je herec, který je na sociálních sítích poměrně hodně aktivní. Když se nějaký ten den na jeho Facebooku ani na Instagramu neobjevil žádný příspěvek, fanoušci se začali obávat, co se stalo. S příčinou své absence se herec pochlubil teprve nedávno.

Miroslav Etzler se nakazil covidem, a jelikož k tomu přibyly ještě další obtíže, skončil v nemocnici na kyslíku. Stále na tom není nejlépe, nicméně byl už schopen fanouškům oznámit, co se stalo, aby o něho nemuseli mít strach. Je ale vidět, že situace není nejlepší.

Etzler má kromě covidu také oboustranný zápal plic a již několik dní je v péči lékařů. Fanouškům poslal jen stručný vzkaz, a těm tedy nezbývá než doufat, že bude brzy v pořádku a že se zase brzy ozve s novými informacemi o svém zdravotním stavu.

Ve vážném stavu v nemocnici

Všechno to začalo covidovou atakou, po které musel být herec převezen do nemocnice. Jeho doktoři pak zjistili, že příčinou jeho vážného stavu je nejen nákaza koronavirem, ale i oboustranný zápal plic. Musel proto být ihned napojen na kyslík a několik dní nemohl ani komunikovat.

Teď se jeho stav maličko zlepšil, a proto na svůj Instagram přidal fotografii a vysvětlil, co se stalo. „Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho nepresentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic,“ svěřil se herec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mireketzler (@mireketzler)

„ Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ dodal. „Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to!!!!“ apeloval na fanoušky, kteří se ihned pod příspěvkem začali k celému jeho problému vyjadřovat a přát mu brzké uzdravení.

Hlavně se držte!

Ačkoli je stále mnoho lidí, kteří s očkováním nesouhlasí, pod příspěvkem Etzlera si moc lidí nedovolí jeho slova zpochybňovat. Herec opravdu nevypadá, že je mu dobře, a lidé se proto spíše snaží dodat mu síly pozitivními vzkazy.

„Vím, jak Vám je, prošli jsme si tím minulý rok a již to nechci nikdy zažít. Držím moc palečky, ať je brzy lépe!“ přeje jeden z fanoušků. Hned v dalším komentáři někdo dodává, že Etzler je bojovník, kterému jistě bude brzy lépe. „Držte se, vy můj Fantome,“ přeje další.

„Mirku přeji vám brzké uzdravení. Moje dcera se taky nechtěla očkovat a covid ji vyřadil a nemohla fungovat, měla horečky atd. Musela dostat infuzi, která jí snad pomohla. I když to stále není ono,“ svěřuje se se svými problémy jedna z fanynek. Všichni každopádně doufají, že bude herci brzy lépe a i přes svou chybu se postaví rychle na nohy.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová

 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články