Miroslav Hanuš vyvedl do společnosti manželku. Sympatická zrzka je také od divadla

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hanus Miroslav
Zdroj: Profimedia

Miroslav Hanuš se se svými hereckými kolegy sešel na tiskové konferenci k novým dílům seriálu Případy 1. oddělení. S sebou vzal i svou sympatickou manželku, se kterou žije už více než třicet let. Dokonce spolu občas i pracují, ponorka u nich ale v žádném případě nehrozí.

Miroslav Hanuš je oblíbeným českým hercem. Diváci ho momentálně mohou vidět v seriálech Ulice a Případy 1. oddělení.

Vyvedl manželku

Právě druhý zmiňovaný projekt se od září dočká pokračování. Hlavní protagonisté se tak sešli ve středu na tiskové konferenci, kde seriál představili novinářům.

Miroslav Hanuš s sebou vzal svou manželku Janu. Usměvavá žena všechny okamžitě zaujala svou zářivou zrzavou barvou vlasů.

Úspěšná choreografka

Známý herec se nedávno svěřil webu Proženy.cz, že odvážné vlasové kreace své ženy má velmi rád. „Mně se na ní líbí, že je veselá a nosí barevné vlasy. Tedy, v poslední době trochu polevila. Tímto na ni apeluji,“ uvedl s humorem sobě vlastním.

miroslav hanus manzelka

Zdroj: Profimedia

Sympatická Jana není ve světě divadla neznámou osobou. Pracuje totiž jako divadelní choreografka, a donedávna dokonce vyučovala na pražské DAMU.

Manželka i spolupracovnice

Vzhledem k tomu, že Hanuš nejenom hraje, ale také režíruje, jejich pracovní cesty se čas od času protnou. Pro herce to však není žádný problém.

„Pracujeme spolu celý život. Má to výhody v tom, že když se chcete domlouvat s choreografem, tak nemusíte nikam chodit. Jenom se doma obrátíte doleva na posteli a můžete si to rovnou říct,“ vysvětlil deníku Blesk.

Přirozeně to má ale také svá úskalí. „Problém je, když se na zkoušce střetnete, což se stává. To si pak taky odnesete domů. Ale na to už jsme tak nějak zvyklí,“ doplnil. Tak snad jim to bude klapat stále stejně, a to jak pracovně, tak soukromě.

Zdroj: Blesk, Proženy.cz, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články