Milan Peroutka zraněný z návštěvy své kamarádky. Vyřizoval si snad účty s manželem?

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
milan peroutka
Zdroj: Nextfoto

Milan Peroutka randil s Míšou Tomešovou před několika lety, jejich vztah trval celých šest let. Ani po rozchodu se od sebe neoddělili a pravidelně se navštěvují.

Tentokrát ale přijel Peroutka se šrámem, který se bude nějakou dobu hojit. Tomešová, která je již od roku 2016 manželkou Romana Tomeše, si totiž pořídila nového člena rodiny – malé, hravé štěně. A právě jeho obětí se stal Míšin kamarád a hudebník Milan Peroutka.

Peroutka zachutnal malému štěněti

Milanovo pokousané ucho zveřejnili na instagramu. Mimo divadelní jeviště se navštěvují také u sebe doma. Jedná se tak o bývalý partnerský pár, který se k rozchodu postavil čelem a nehází špínu jeden na druhého.

Nový přírůstek do rodiny Tomešů si užívá nejen jejich společnost, ale také prozkoumává návštěvy a čeká, co kdo vydrží. Michaela se svěřila s tím, proč se rozhodli pejska pořídit. „My prostě k životu potřebujeme velkou smečku.“

Bývalí partneři jsou stále přáteli

„A tak mám svou vysněnou holčičku. Vítej k Tomešákům, Bonnie! Už týden prozařuješ naše životy a vrátila jsi k nám domů světlo,“ napsala Míša k příspěvku, na kterém malou fenku drží. Nedávno jim totiž jejich pejsek zemřel.

„Rád jsem poznal vaše nový štěňátko. Takový celkem hravý,“ svěřil se Peroutka poté, co zveřejnil snímek s pokousaným uchem, které bylo celé od krve. Míša k tomu jen dodala, že aspoň bude mít pěknou vzpomínku.

Tomešová s Peroutkou chodila šest dlouhých let, nakonec se v roce 2012 rozešli. Herečka se pak zamilovala do svého kolegy Romana, kterého si v roce 2016 vzala.  A nyní spolu mají už dvě děti, pětiletého Kristiána a čtyřletého Jonáše, napsal deník Blesk.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články