Miláček národa Vojtěch Kotek se nechal pokřtít na Jesuse. Kvůli synovi Šmanovi

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Vojtech Kotek
Zdroj: Profimedia

Vojtěch Kotek společně s kolegy Jakubem Prachařem a Liborem Boučkem před několika týdny navštívili pořad 7 pádů Honzy Dědka a druzí dva zmínění zde vypustili veškeré své frustrace vůči svému kolegovi. Kotka dokonce nazvali miláčkovem národa. Ten však vše bral s nadhledem. V rozhovoru nakonec přiznal, že se nechal pokřtít na Jesuse, aby to nebylo líto synovi Šmanovi.

V rámci pořadu 7 pádů Honzy Dědka se sešlo trio z pořadu Máme rádi Česko. Do křesla se tak postupně usadil Jakub Prachař, Libor Bouček i Vojta Kotek.

O zábavu se toto trio postaralo zejména po příchodu Vojty, do kterého se kolegové začali pouštět, zatímco si hráli s bavlnkami.

Já jen pošlu fakturu

„Už proberte tu hereckou kariéru, jak je úspěšnej, kolik má cen, jak ho milujou ženský a tak dále. Jak mu nic nezkrachovalo,“ uvede hned na začátku Libor Bouček.

Bouček Vojtu dokonce označil za miláčka národa a pokračoval slovy, že je to také krasavec, k čemuž Jakub dodal, že je navíc kavalír. „Má šťastnou, krásnou jednu rodinu,“ dodává Jakub, který tak naráží na to, že on i Libor jsou rozvedení.

Vojta sedí, poslouchá, směje se a pije vodu, načež se na konci zeptá: „A po tomhle já jenom pošlu fakturu?“

Honza Dědek po tomto výlevu kolegů pustil video z jednoho dílu Máme rádi Česko, kde Vojta opět prohrál a spustil svůj emotivní výlev. Dodal, že je zřejmé, že Vojty musí být lidem líto.

Frustrace

„Dovolte mi, než promluví nadnárodně oceněný umělec, abych se vymluvil ze své frustrace. Kdykoliv jsme byli na konkurzu na jakoukoliv filmovou roli, vždycky ji vyhrál Kotek. Když dělal neúspěšný pořad o kutilství, dostal obrovskou reklamní kampaň od jednoho nejmenovaného řetězce. A tak dále, a tak dále…,“ dodal Jakub s tím, že mu snad to jedno vítězství v pořadu musí lidé přát.

„V roce 2005, jediná moje šance se dotknout toho dementního zrcátka, tý ceny TýTý. Já tam jdu, měl jsem ty hadry, nominovaný jako Objev roku. Najednou tam, sedmnáctiletej Kotek,“ posteskl si i Libor s tím, že o rok později Vojta moderoval Českou Miss 2005.

Je však třeba dodat, že jsou kolegové jinak velkými přáteli, a dokonce spolu jezdí do Anglie na teambuilding, kde spolu Vojta a Kuba spí v jedné posteli.

Jesus Kotek má syna i na natáčení

Vojta je hrdým otcem syna, který ale, jak sám herec v pořadu přiznal, měl několik možností pojmenování. Zkoušeli například Ježíš (Ježíš Kotek) nebo Jémin (Jémin Kotek). Vzhledem k židovským předkům se mu prý líbilo hlavně Šman (Šman Kotek) a skutečně se o toto jméno pokoušel.

„Dokonce máme kartičku z porodnice, na které je napsáno Hubert 1. Šman Kotek. Ale na matrice nám to nechtěli uznat, že to prý není jméno,“ prozradil s tím, že to ale nevzdal.

Bratrská církev husitská mu nakonec dovolila syna pokřtít dle jeho přání. Rodiče se poté domluvili, že by bylo dobré, aby se také nechali pokřtít, a herec přiznal, že se nechal pokřtít na Vojtěcha Jesuse Kotka.

Celkově chce mít herec k synovi velmi blízko, dokonce si ho vzal i na natáčení filmu Jedeme na teambuilding.

„Tady bylo příjemné, že během toho natáčení my jsme natáčeli a oni byli od nás kousek na louce a koukali na nás. Během záběrů jsem za nimi mohl přijít, trošku si s malým pohrát a malinko nechat Ráďu oddychnout,“ uvedl herec v rozhovoru pro iGlanc.

Zdroje: YouTube, OnlyU, iGlanc

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články