Jakub Prachař a Vojta Kotek spolu během teambuildingu spali v manželské posteli. Libor Bouček na ně navíc práskl, že neměli pyžama

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Mame radi Cesko
Zdroj: CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia

Trio Kotek, Prachař a Bouček prostě baví, o tom nemůže být pochyb. Neustále rýpající Jakub, jehož útoky stále odráží Vojta i Libor, který občas už neví, jak tuhle dvojici uklidnit. A tak si občas jedou užít pánskou jízdu jen tak, aby si připomněli, že ve skutečnosti jsou přátelé. Ta poslední jízda se ale trochu zvrtla a Jakub s Vojtou spolu skončili v manželské posteli.

Zpočátku měl Jakub Prachař za parťáka Martina Dejdara, kterého vystřídali Jan Dolanský a Lou Fanánek Hagen. Jakub štval všechny úplně stejně, protože jeho soutěživost a štěstí ve hře vždy znamenali prohru pro tým protivníka.

Teprve s Vojtou ale jako by vytvořili dokonalé duo, které posouvá hranice urážení a soutěžení každým dalším dílem pořadu Máme rádi Česko dále a dále.

Kolo štěstí plné smůly pro Vojtu

Největší rivalita se začíná projevovat v závěru pořadu, kdy přijde čas na kolo štěstí. V něm má prostě Jakub mnohem větší štěstí, což Vojta už minulý rok psychicky nezvládl.

„Ne, už ne! Už to nebudu dělat! Jdu pryč, na shledanou!“ prohlásil v dubnovém dílu Vojta, odhodil svou pověstnou vestu i s mikrofonem a odešel.

„Jestli ještě někdy budeme spolu točit, vezmi si to kolo štěstí domů a trénuj. Trénujte celá rodina,“ volal za ním vysmátý Jakub.

Vojta měl dvě hlavy

O to více je s podivem, že v jednom z novějších dílů Vojta svému kolegovi doslova nahrál do karet, když přiznal, že se narodil se zdeformovanou hlavou.

„Skutečně. Už to malinko splasklo, ale měl jsem takzvaný kefalhematom. Je to, jako když máš na hlavě ještě jednu hlavu a jenom nevíš, kde se na ní vyskytne ten obličej,“ prohlásil Vojta v pořadu.

Následně se omluvil mamince, že ji z toho osočil, a pochválil ji za odvahu, že si mohla v porodnici vybrat z hezčích miminek a nechala si jeho.

„Ty jsi říkal, že špatně dýchala, ale když z ní leze medicimbal, jak by asi měla dýchat. Já myslím, že chyba byla v tom, že jsi měl tu druhou hlavu,“ rýpnul si do Vojty Jakub.

Ale následně si rýpnul i do sebe, když dodal, že on se narodil hezký, ale věkem se něco porouchalo.

Teambuilding ve spodním prádle

Trojice kamarádů se spolu ale špičkuje jen na televizních obrazovkách a v reálu jsou kamarádi, kteří spolu odletí třeba do Londýna.

V pořadu Blízká setkání Libor Bouček přiznal, že jakožto otcové museli najít omluvu pro to, aby mohli odletět takhle společně. Proto to nazvali jako teambuilding.

„Tím, že jsme kluci šetrní, tak opravdu v těch svých téměř čtyřiceti letech jsme spolubydleli na dvoulůžáku s přistýlkou,“ prozradil Bouček v rozhovoru s Adélou Gondíkovou ve zmíněném pořadu s tím, že přistýlku vyhrál on.

Vyprávění tím ale neskončilo, protože Libor pokračoval ve sdělení, jak jejich spolubydlení probíhalo, respektive v čem pánové Prachař a Kotek spali.

„Kluci si nevzali pyžamo, vzali si jenom spodní prádlo,“ práskl na kolegy Bouček s tím, že to byl naprosto skvostný pohled.

Lze pouze spekulovat o tom, zda se kolegům bude líbit, že je Libor takhle krásně naprášil.

Zdroje: Blesk, Super, Facebook

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články