Michal David vzal na premiéru nového muzikálu rodinu. Ukázal sympatickou manželku i usměvavého vnuka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Michal David
Zdroj: Nextfoto

Premiéru filmu, pro který složil a napsal hudbu, si zpěvák Michal David nenechal ujít. Ten také tuto příležitost využil k tomu, aby vzal do společnosti svou manželku a vnuka.

Premiéra muzikálu Andílci za školou proběhla v pražském kině Premiere Cinemas Hostivař v úterý 14. června.

Vnuk pro něj mnoho znamená

Zpěvákova dcera Klára otěhotněla velmi mladá, a jak Michal David přiznal, chodilo jim v té době mnoho rad od fanoušků, aby šla na potrat.

Zpěvák toto však nedopustil. Věděl, že Klára výchovu zvládne, a hlavně počítal s tím, že dceři pomůže. A to také s manželkou udělali.

Mnoho lidí vidělo vnuka Sebastiana jako náhradu za zpěvákovu druhou dceru, která zemřela na leukémii. Zpěvák si naštěstí tato slova k srdci nebral a na roli dědečka se moc těšil. A dodnes tuto roli plní svědomitě.

Na vnuka je velmi pyšný, a dokonce si s ním zahrál v reklamě, kde zpěvák představuje člena ochranky a vnuk kluka na skateboardu.

Michal David se pak přiznal, že doufá, že to reklama nebyla poslední Sebastianova role.

Premiéra muzikálu

A jakožto známá osobnost ví, že když se někdo chce v showbyznysu uplatnit, je třeba být vidět. A tak vnuka nyní vzal i na premiéru muzikálu, na kterém se spolupodílel.

Na premiéru dorazila kromě Sebastiana i zpěvákova manželka a společně si představení užili. Minimálně to lze usuzovat z usměvavých fotek této sympatické rodinky.

Michal David

Zdroj: Profimedia

Muzikál Andílci za školou teprve vtrhl do kin, a tak zatím nejsou známy ohlasy diváků. V hlavních rolích se představí Petr Kolář a Nelly Řehořová. Zároveň se diváci mohou těšit na známé tváře v podání Kateřiny Brožové, Filipa Blažka či Pavla Trávníčka.

A o čem muzikál je? Deváťačka Nikola se s otcem a mladší sestrou přistěhuje do nového města, s čímž souvisí i změna školy. A právě zde si musí vydobýt své místo, což je těžké, protože je oproti spolužákům zvláštní. Nepomůže jí ani to, že po ní začne pokukovat třídní idol.

Strasti a radosti patnáctileté slečny doprovází hudba Michala Davida, a diváci se tak jistě mají na co těšit.

Zdroje: Instagram, OnlyU, ČSFD

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články