Vnuk Michala Davida roste jako z vody. S dědou už absolvoval první natáčení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michal david
Zdroj: Nextfoto

Český král diskoték a oblíbený hitmaker Michal David je nejen stále oblíbeným hudebníkem, ale také vzorným dědečkem. Jeho vnuk Sebastian pro něho znamená hodně, a jak se sám zpěvák pochlubil na svém instagramu, roste jako z vody. Dokonce si zahrál po boku svého dědečka v nedávné reklamě na obchodní řetězec.

Když ve dvaceti letech dcera Michala Davida Klára otěhotněla, pro rodinu to byla velká radost. Jinak to ovšem vnímali fanoušci, kteří se rodině snažili radit, posílali jim vzkazy a ptali se, proč Klára v tak mladém věku nejde na potrat. Podle mnohých na dítě tehdy neměla.

Hitmaker to ale považuje za nesmysl a říká, že si z podobných zpráv nic nedělali. Celá rodina dobře věděla, že Klára výchovu dítěte zvládne, hudebník se navíc těšil na to, až se stane dědečkem. A tuto roli dnes plní velmi vzorně a pravidelně o tom informuje veřejnost.

Prý byl náhradou za zesnulou dceru

Kromě Kláry měl Michal David ještě jednu dceru. Ta ale v devíti letech zemřela na leukémii. Pro celou rodinu to byl velký šok. Když pak přišel na svět malý Sebastian, některé zlé jazyky tvrdily, že si vnukem Michal David kompenzuje zesnulou dceru.

„Nebyla to v žádném případě náhrada za dceru, která zemřela. Ale v domě bylo najednou více života, radosti. Velmi nás to tehdy naplňovalo a pomohlo nám to,“ svěřil se zpěvák Super. Ačkoli mu Sebastian vždy dělal radost, bylo období, kdy se musel smířit s názory ostatních, které někdy opravdu bolely.

Sebastian si po dědečkově boku zahrál v reklamní kampani, kde se objevily v parodii slavné hity Michala Davida. „Přemlouvání Sebíka k účinkování nedalo moc práce, ale hlavní a první, co ho teda zajímalo, byl honorář,“ zasmál se hudebník.

Vnuk frajer

Michal David je na svého vnuka moc pyšný. Pro Blesk vesele popsal, že si sám v reklamě střihl člena ochranky, který právě Sebastiana na skateboardu zastavuje v obchodě plném lidí. Dodal, že to nebyla jeho první role, ale snad ani ta poslední.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal_David_oficialni (@michal_david_oficialni)

Ani na sociálních sítích se samozřejmě nezapomíná zpěvák pochlubit tím, jak jeho vnuk roste. Na poslední fotce je vidět, že už Sebastian není žádné malé dítě. „Jsou rána tíživá,“ napsal Michal David k fotce, kterou sdílel. Na ní sedí s vnukem na gauči a podle jejich stejného posedu se zdá, že jsou si opravdu blízcí.

„Dědo, máš vnuka frajera,“ připsal v komentářích jeden z fanoušků. A o tom rozhodně není pochyb. Je jasné, že nejen o samotném hitmakerovi, ale i o Sebastianovi bude ještě v budoucnu hodně slyšet. Možná se jednou po vzoru svého dědečka prosadí v showbyznysu.

Zdroj: Super, Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články