Michaela Tomešová oslavila Mikuláše bez stigmat a komplexů. Ukázala i hodné čerty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela tomesova
Zdroj: Profimedia

I děti slavných osobností rády dodržují tradice. A Mikuláš je skvělou příležitostí, jak ratolesti potrestat, vyděsit, nebo naopak potěšit a udělat jim radost něčím dobrým na zub. V rodině Míši Tomešové platí podle všeho spíše druhá možnost.

Herečka se na svém Instagramu podělila s informací o tom, jak si každý rok tradici užívají. Vánoce a všechno s nimi spojené má Míša ráda a její partner, herec Roman Tomeš, je na tom úplně stejně. Kromě toho, že dodržují adventní zvyky, nezapomínají každoročně ani na Mikuláše.

Letos opět na své dva syny poslali Mikuláše se dvěma čerty. Podle toho, jak celou událost herečka popsala na sociální síti, se ale její děti nebojí, a naopak příležitost říci básničku a dostat něco dobrého milují. I letos tak podle ní proběhla akce bez jakýchkoli komplikací.

Její děti svátek milují

Tomešová se na Instagramu pochlubila fotografií, na které se ona i její manžel usmívají, a stejně tak i jejich dva chlapci, které Roman objímá, jsou hrdinové, kteří se čertům spíše usmívají, než aby se jich báli. A to jsou dva pekelníci na pozadí opravdu děsiví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Míša Tomešová (@misatomesova)

Milý anděl podle všeho ale přinesl spoustu dobrot, takže se zdá, že chlapci přes rok nezlobili a zaslouží si pořádnou odměnu. „Kluci to milují. Mám z nich radost. Z nás všech. Jak řekl Kristián po jejich odchodu: ‚Já jsem šťastně strašnej!‘ Za dětství bez stigmat a komplexů,“ napsala Tomešová k příspěvku.

„Za hodný čerty. Za šťastný děti. Za šťastný rodiče!“ dodala. Je vidět, že tato předvánoční tradice má v rodině Tomešů velké zastání. Zatímco celá řada rodičů ale používá čerty jako způsob, jak děti trochu vyděsit, v tomto případě jde jedině o to, aby měly děti na tvářích úsměv.

Fanoušci s Tomešovou souhlasí

„Krásně napsáno a úplně souhlasím,“ píše se hned v  prvním komentáři pod fotografií. Podobný názor, jak se ukázalo, mají i mnozí další fanoušci. „Ano, ano a ano. U nás podobné, jen ještě čerta jsme museli nechat dál od nás, ale s Mikulášem došlo i na podání ruky, já se dojímala,“ píše další maminka od rodiny.

Někteří se dokonce ptají, odkud Míša hodné čerty sehnala. Prý by příští rok možná popřemýšleli o tom, že by je zaměstnali, protože je v dnešní době těžké najít čerty, kteří vypadají děsivě, ale zároveň dokážou být k dětem milí a potěšit je. „U nás dnes byla super trojice a naše dcery se na ně moc těšily,“ svěřuje se fanoušek.

Je vidět, že Míša své děti miluje a i s manželem dělají vše pro to, aby si předvánoční čas užila celá rodina naplno. Jaká je u nich atmosféra na Vánoce? To se určitě fanoušci z Instagramu brzy dozví, Míša si totiž žádné milé okamžiky nenechává jenom pro sebe.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články