Michaela Ochotská potěšila své fanoušky. Na instagram přidala snímek v plavkách

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Ochotska Michaela
Zdroj: Nextfoto

Bývalá moderátorka hlavních zpráv televize Nova Michaela Ochotská už nějakou dobu žije v ústraní, a to v malé obci na Moravě. O tom, jak se má, informuje své fanoušky přes sociální sítě. Nedávno zveřejnila, jak jí to sluší společně se synem, i to, jak vypadá v plavkách.

Michaela Ochotská je známá jako moderátorka. Této profesi už se ale tolik nevěnuje. Místo toho pracuje na sociálních sítích a dala by se označit za influencerku.

Užívá si čas se synem

Na svůj instagram ale kromě placených propagací přidává také fotky ze svého soukromí. Nedávno se například pochlubila snímkem se svým roztomilým synem.

Toho má krásná blondýna s tenistou Lukášem Rosolem. Pár se po narození syna Andrease dokonce vzal, manželství ale nevydrželo a už po dvou letech přišel rozvod.

Míša si společně se synem vyrazila na Zelený čtvrtek za zábavou, při kterém nechyběla ani jízda na kolotoči. Fanoušci ocenili i to, jak se společně krásně sladili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

V plavkách jako bohyně

Ještě více ocenili její sledující předešlou fotografii. Na té je totiž blonďatá kráska zvěčněna jen v plavkách a vypadá parádně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

„Nádherná,“ napsal moderátorce sledující Jirka. „Prostě božská,“ napsal další z fanoušků. Několikrát se taky objevilo označení „kočka“ či „nádherná“.

Dřina v posilovně

Michaela vypadá na svých 37 let opravdu skvěle. Jak je ale patrné z jejích starších příspěvků, postavu jako lusk rozhodně nemá zadarmo.

Půvabná influencerka totiž často zveřejňuje snímky z tělocvičny, kde poctivě posiluje, či cvičí jógu. Jak je tedy evidentní, dřina se někdy holt opravdu vyplatí.

Zdroj: Extra, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články