Michaela Nosková prozradila, že za její štíhlou postavou stojí žal

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Michaela Noskova s partnerem
Zdroj: Profimedia.cz

Práce v showbyznysu je velmi náročná nejen fyzicky, ale i psychicky. Veřejně známé osobnosti musejí stále myslet na to, jak vypadají. Zpěvačka Michaela Nosková o sebe vždy dbala, ale aktuálně je hubenější, než kdy dříve. Její dietu byste ale vyzkoušet nechtěli.

Míša není z těch, kteří by se za své tělo styděli. Po porodu dcery jí nějakou dobu trvalo shodit nadbytečná kila, ale o to více se teď chlubí svým fanouškům na instagramu.

Dieta jménem žal

A tak se fanoušci na její zdi dočkali třeba fotky v plavkách, ve kterých vynikla její hubená postava. Sledující jsou nadšení a Míše se zvyšuje počet followerů.

Kdo však zpěvačku sleduje již nějaký čas, nemohl si nevšimnout, že je Míša hubenější, než kdy byla. První, co tak fanoušky napadlo, byla nějaká speciální dieta.

Bohužel se však nejedná o dietu ve formě upraveného jídelníčku, ale o dietu z žalu.

Rozchody považuje za prohru

Za jejím aktuálním zjevem stojí rozchod s partnerem Jindřichem Čandou, se kterým má dceru Jasněnku. Pro Míšu je to navíc druhý rozchod, ve kterém figuruje dítě.

„Dvě děti, každé s jiným tatínkem. Takové chvíle jsou prohrou,“ svěřila se pro server Expres.

A psychika jí opravdu dává hodně zabrat, svou dietu tak nikomu nedoporučuje.

„Často se mě ženy ptají, jak se mi povedlo takhle zhubnout, a já jen říkám, že moji dietu držet nechcete. Radši být spokojená, šťastná a s pár kily navíc než ve stresu a naprosto zklamaná něčím, čemu jste věřila,“ uvedla.

Není se čemu divit, s exsnoubencem chtěla strávit zbytek svého života a namísto toho přišel rozchod, který měl být navíc velmi bouřlivý.

Co se však mezi bývalými partnery stalo, nikdo pořádně neví. Míšu to však velmi zasáhlo, protože Čandu neoznačuje jménem, ale jen jako otce své dcery.

Zdroje: Expres, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články