Michaela Kuklová na sobě i kvůli nemoci začala makat. Před 15 lety tak vyrýsovaná nebyla

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
michaela kuklova
Zdroj: Nextfoto

Michaela Kuklová přišla na to, jak se dlouhodobě udržovat ve formě a nezestárnout ani o jediný rok. Dokázala to snímkem, který sdílela na svém instagramu.

Herečka, která bojovala s rakovinou prsu, se po vítězství nad krutou nemocí dala do práce a zamakala hlavně na sobě. Změnila jídelníček, začala chodit do posilovny a našla se v tom. A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Kuklová totiž nesmí po uzdravení tloustnout.

Postava jako lusk není zadarmo

Po léčbě musí ještě několik let brát hormonální léky, které mohou zavinit několik kilogramů navíc. Proto se Kuklová rozhodla radikálně změnit celý svůj postoj k životu a začala na sobě pracovat a uvědomovat si, co její tělo potřebuje.

„Při léčbě jsem cítila, že musím mít svoji mysl a tělo vyladěné do pohody, tudíž nemůžu přibírat. Každý pacient by měl poslouchat své pocity, každé tělo je jiné, druhů a stadií té nemoci je moc, nedá se tedy paušalizovat,“ řekla pro Aha!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A post shared by Michaela Kuklová (@michaelakuklova.official)

Před lety na cvičení nemyslela

Herečka přiznala, že v mládí na cvičení vůbec nepomýšlela. „Když mi bylo pětadvacet, připadala jsem si stará na to, abych vytvarovala své tělo. A po padesátce mě donutilo zdraví a výsledky jsou znát už po krátké době,“ napsala před dvěma lety na svůj instagram.

Tam můžete vidět snímky právě z posilovny, kde si dává do těla. Její vypracovaná postava rozhodně není zadarmo, ale herečka je spokojená a ve svém věku si může dovolit obléknout menší velikost oblečení.

Na snímku, který je starý 15 let, vzpomíná právě na své tělo, které bylo o několik kilogramů těžší a nebylo tak vyrýsované. Jinak byste ale rozdíl nepoznali, protože Kuklová vypadá pořád stejně. Dlouhé tmavé vlasy jsou její poznávací znamení.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články