Martin Dejdar dorazil na inauguraci Petra Pavla s rodinou. Nechyběla manželka a dcera Sára, dorazil i syn Matěj

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Martin Dejdar
Zdroj: Nextfoto

Na inauguraci prezidenta Petra Pavla společně s rodinou dorazil i Martin Dejdar. Ačkoli jeho žena se na veřejnosti příliš neukazuje, tuto příležitost si ujít nenechala. Dejdar se ve společenském oblečení předvedl lidem na svém instagramu.


„Moc se těšíme na nové časy na Hradě! Panu prezidentu Pavlovi, první dámě i celému týmu držíme palce,“ uvedl herec u fotografie s rodinou – nechyběla manželka Daniela a dcera Sára, dorazil i syn Matěj.

Pozvání získal Dejdar na základě podpory v předvolební kampani.

Váží si jeho zkušeností

Podporu vyjádřil Dejdar Petru Pavlovi během jeho kampaně hned několikrát. Veřejně prohlásil, že si ho váží a vyzdvihl jeho přednosti, kvůli kterým podle něj bude skvělým prezidentem.

„Má obrovské zkušenosti, také má respekt a úctu ve světě. Myslím si, že to jako Česká republika potřebujeme, člověka, který je uznávaný celosvětově a má nějakou prestiž,“ řekl například podle serveru Extra.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Jeho členství v komunistické straně nevidí jako problém

Mnoho lidí Petra Pavla v kampani kritizovalo především za to, že byl kdysi členem komunistické strany. On sám o tomto tématu prohlásil, že to byla chyba a z chyb on se umí poučit.

Martin Dejdar to, že byl nastupující prezident členem KSČ, jako problém nevnímá. „Samozřejmě že to téma je, ale myslím si, že on se k tomu postavil čelem. Jeho členství v komunistické straně, pokud vím, nebylo nějak dlouhé a výrazné, a to nehodlám vůbec soudit,“ uvedl.

Závěrem pak Dejdar dodal, že nezkoumá nějak politické názory ani se neptá lidí, koho budou volit.

Petra Pavla podpořil také při společném pobytu na hokejovém ledě. Tam si dvojice zavzpomínala na to, že se zná už 10 let, a to právě z hokejových utkání v Belgii.

Zdroj: Instagram, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články