Manželka Martina Dejdara je ve svém oboru vynikající, přesto se raději drží stranou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin dejdar
Zdroj: Profimedia

Martin Dejdar se ukazuje v přítomnosti své ženy jen málokdy. Daniela raději zůstává v soukromí. Nějaký čas dokonce trvalo, než se veřejnost dozvěděla, čím se žena slavného herce živí. Nakonec ale Martin přiznal, že je ve své profesi dobrá a on prý vždy její služby využíval naplno.

Daniela Dejdarová je stylistka. Kdykoli tak Martin vypadá na veřejnosti k světu, je to podle jeho slov především její zásluha. „Moje paní se živí jako stylistka a jako jedna z mála to má vystudované. Podílela se na oblečení pro náš tým a má i spoustu dalších klientů,“ řekl Dejdar před několika lety pro Blesk.

Dejdar se totiž kromě hraní také stará o hokejový tým HC Olymp, který je sestavený z bývalých hokejistů nebo známých osobností. A protože chtěl správně reprezentovat, právě v tomto ohledu požádal ženu o pomoc. Nakonec se to vyplatilo.

O finance se stará muž

Ačkoli je Daniela Dejdarová vystudovaná právnička, stala se z ní před lety žena v domácnosti. Finančně tak zajišťoval rodinu dlouho jen Martin, později mu pomohli synové. Jak se jako žena v domácnosti cítila? Nechyběla náhodou Daniele práce?

dejdar manzelka

Zdroj: Profimedia

„Na jednu stranu ano, na druhou stranu převažují klady, že jsem v domácnosti, než ty zápory,“ řekla v roce 2013 pro webovou stránku Týden.

Když Daniela vyrazí do společnosti, ráda pečuje o sebe. Ven obvykle vyráží vyparáděná a snaží se své pověsti stylistky dostát.

„Maluji si řasy, pusu. Když je příležitost, tak se nalíčím víc. Neříkám, že doma ležím s nohama nahoře. Jako hrozně důležité je, co si v sobě neseme, takovou tu akčnost. Třeba, místo toho, že vlezu do metra, tak radši přejdu půl Prahy pěšky. Jsem ten typ, co ráno vstává, neumím vylehávat do dvanácti, a občas si jdu i zacvičit,“ prozradila pro tentýž článek.

30 let spolu

Dejdarovi a jeho ženě to ve vztahu plně klape. V tomto ohledu má herec pro fanoušky jen jedinou radu: „Je to o tom, že se ti dva lidé musí mít rádi a musí k sobě najít určitou cestu, mít obrovskou dávku tolerance jeden vůči druhému a vědět, co společně chtějí. Je to o kompromisech, je to o domluvě,“ řekl před rokem pro Super.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Tehdy také na svém instagramu zavzpomínal na svatební den, který si bude pamatovat do konce života. Je třeba říci, že ve svatebním to jemu i jeho ženě neskutečně slušelo a fanoušci by si přáli vídat dvojici společně ve společnosti častěji. Splní se jim tohle přání do budoucna?

S velkou pravděpodobností se sem tam po boku svého muže Daniela objeví, i nadále si ale hodlá spíše střežit soukromí, a fanoušci si tak budou muset vystačit především s Martinem a s jeho synem.

Zdroj: Super, Blesk, Týden, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články