Markéta Konvičková několikrát odložila svatbu a věnuje se dceři. Ještě by chtěla dvojčata

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marketa Konvickova
Zdroj: Nextfoto

Už nějaký ten čas je Markéta Konvičková zasnoubená. Jenomže svatby se zatím nedočkala. Několikrát už prý byla na dosah ruky, pak se ale musela z různých důvodů rušit. Momentálně to tak zpěvačka a její snoubenec nechávají spíše na osudu, jak se nakonec situace vyvrbí.


René Kuboš požádal Markétu o ruku v únoru roku 2020, připomíná Blesk. Od té doby už rok a den dávno uběhly, takže to podle tradice pár úplně nestihl. Oba se ale shodují na tom, že si raději počkají, aby byl jejich den dokonalý.

Nechtěli nic uspěchat

„Je to nějaký ten pátek. Mám pocit, že nás trošku zbrzdila ta doba covidová, kdy z toho plánovaného nadšení bylo, kam se vejde kolik lidí a jestli jich můžeme mít deset nebo ne,“ svěřila se Konvičková pro Extra.

Doplnila, že se raději s partnerem věnovali zařizování domku, aby měli jako rodina s malou dcerou Amálkou kde bydlet a aby se jim dobře dařilo. To je podle ní přece jen důležitější než nějaký papír.

„Měli jsme několik termínů a míst, ale zrušili jsme je. Prostě jsme nechtěli mít svatbu s omezením kvůli covidu, a tak jsme to přestali řešit. Je možné, že se vezmeme na zahradě u našeho domu, nebo na pankáče někde v zahraničí,“ uvedla pro Blesk.

Dovolená u moře a další děti

Nějaké představy o tom, jak by měla svatba vypadat, tak očividně Markéta nemá. Ví ale jistě, že na svatební cestu by chtěla k moři.

A samozřejmě neexistuje, že by jeli jenom ve dvou, Amálka je pro ně všechno a nikomu by ji na hlídání nesvěřili.

V současné době svatbu pár příliš neřeší. Podle zpěvačky jsou podstatné spíše jiné věci.

„Pro nás je důležité, že jsme zdraví, máme krásný domeček a hlavně Amálku. Svatba prostě někdy bude. Necháme to náhodě jako další dítě. Lékaři moc nadšení nejsou, ale já jsem jim jasně řekla, že budu mít dvojčata a basta,“ směje se Konvičková.

Zdroj: Extra, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články