Snoubenec Markéty Konvičkové je snad nejkrásnější český pilot. S tímto sympaťákem byste na dovolenou letěli také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Markéta Konvičková
Zdroj: Profimedia

Strach z létání je velice častá věc. Nepříjemné turbulence, pískání v uších, to vše vás může při dlouhých cestách provázet. My jsme si ale jisti, že s nejkrásnějším českým pilotem by z vás veškerý strach opadl během několika vteřin.


Markéta Konvičková je šestadvacetiletá česká zpěvačka. Věnuje se žánru populární hudby, poprvé na sebe upozornila v oblíbené soutěži Česko Slovenská Superstar, kde se probojovala až do nejlepší desítky. Její život se však od té doby změnil. A to o hodně.

Manžel jako z filmu

Ve filmech jsou piloti představováni jako největší fešáci. Přesně jednoho takového má doma i zpěvačka, která se s ním pochlubila na sociálních sítích. Markéta má díky svému manželovi, který se živí jako pilot, hlavu v oblacích.

Své city vyjádřila na sociálních sítích, když její partner René slavil narozeniny. Na svůj instagramový profil přidala fotku, na které mu to doopravdy sluší. Dámy, která z vás by se s takovým pilotem nechtěla proletět?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Markéta Konvičková (@marketakonvickova)

René slavil třicáté třetí narozeniny, bohužel se však místo oslavy vydal na cestu do oblak. Před cestou do práce mu stihla ještě Markéta s dcerou Amálkou zazpívat. Tatínek měl hned rozhodně o něco lepší den.

Velká láska

Krásný pár měl pak před nedávnem jednu společnou oslavu. Slavil totiž výročí zasnoubení, které proběhlo minulý rok v únoru. Sama zpěvačka však na sociálních sítích uvedla, že svatbu do roka a do dne nestihli.

Stihli však spoustu jiných věcí. Společně si postavili dům – a co víc, na svět přivítali dceru Amálii, která se narodila minulý rok v září. Malý skřítek dělá rodičům jen samou radost a Markéta se dcerou na sociálních sítích chlubí o sto šest.

Malé Amálce dokonce zpěvačka věnovala píseň, s níž vyšla ven minulý rok na podzim. Skladba s názvem AMI má od té doby už skoro milion zhlédnutí. Ve skladbě zpěvačka vyjádřila veškerou lásku a radost, kterou v životě díky malé Amálce má.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články