Mark Wahlberg nabírá kvůli roli kilogramy. Jeho změna za 3 týdny je dechberoucí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mark Wahlberg
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Velké množství herců nemá problém pro svou roli udělat cokoliv. Plavání ve studeném jezeře, houpání se nad útesem a převléknutí se za příšeru není problém pro žádného milovníka herectví, který se chce dostat na vrchol. Neuvěříte, co pro svou roli udělal známý americký herec Mark Wahlberg.

Mark Wahlberg je americký herec, bývalý rapper a producent. V minulosti si vyvinul vážnou závislost na kokainu a měl rasistické sklony, později byl pak za napadení Vietnamce a házení kamenů po Afroameričanech odsouzen ke dvěma letům vězení. Mimo své hříchy je však velice talentovaným hercem, objevil se ve filmech Méďa, Táta je doma nebo Transformers.

Nespletl si dietu?

Většina lidí se stále snaží hubnout. Mark se však před nedávnem ukázal jako pěkný váleček, když zveřejnil svůj progres, kterým prošel při přípravě nově natáčeného filmu. Přibírání kil však nebylo omylem, Mark si naopak tučné pokrmy užíval s velkou radostí.

Legendární břišní svaly, které zdobily Markovo tělo, dočasně odešly. Devětačtyřicetiletý herec se před nedávnem pochlubil fotografií z natáčení nového filmu s názvem Father Stu. Příspěvek obsahoval vedle sebe fotografii jeho namakané postavy z doby před třemi týdny a fotografii jeho současné postavy po nabrání deseti kilogramů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mark Wahlberg (@markwahlberg)

Herec je od roku 2009 v manželství s krásnou modelkou Rheou Durham. Kráska, která se v minulosti objevila na titulních stránkách časopisů Vogue, Elle a Marie Claire však přebytečná kila svého manžela chválí.

K příspěvku, který herec přidal, dodala: „Naživo to vypadá stejně dobře jako na fotkách.“ A co si o hercově přibrání myslíte vy?

Hostina se vším všudy

Herec se minulý měsíc objevil v show Jimmyho Kimella, kde prozradil trochu více o své roli, kterou bude hrát v připravovaném dramatu režisérky Rosalind Ross. Mark se objeví v roli bojovníka, který se přestěhoval do L.A., aby se stal hercem. Později se pak zamiloval do dívky, měl nehodu, rozhodl se stát knězem a zemřel na vzácnou nemoc. Za svůj život však měl velký vliv na mnoho lidí.

Počáteční část natáčení vyžadovala, aby byl herec v boxerské kondici. Hned po počátečních scénách bude mít herec ve filmu tu největší možnou váhu. A přesně proto se aktuálně herec cpe vším, čím může.

V rozhovoru v televizní show uvedl, že chce jít do pekáren, chce jít na palačinky a sníst vše, co uvidí. Při otázce, jaké si dá první jídlo při držení nezdravé diety, odpověděl: „Možná dvacet kusů kuřecích kousků a hot wings z KFC. K tomu pak přibalím šest piv.“

Na film se těšíme a herci přejeme, aby se po natáčení dostal rychle zpět do své vypracované formy.

Zdroj: NBC Los Angeles
Autor: Štěpán Pacík


Související články