Marika Procházková zhubla 30 kilo. Začala si vařit a maso si dá svátečněji

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Marika Prochazkova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Marika Procházková se zapsala do povědomí diváků rolí Vali Slavíčkové v seriálu Modrý kód. Tam si získala velké sympatie i se svou plnoštíhlou postavou. Od té doby ale výrazně zhubla. Dnes ji lidé téměř nepoznávají.

Nejen v Modrém kódu, ale i v seriálu Ulice ji diváci znali jako ženskou „krev a mlíko“. S tím je ale už nějaký ten čas konec. Už loni v listopadu server Blesk informoval, že herečka výrazně zhubla. A nadále na sobě pracuje.

Využila pandemii

Jedním z důvodů, proč šla u Procházkové kila najednou tak výrazně dolů, je pandemie. Tu totiž využila k tomu, aby se svou figurou něco udělala. Pochlubila se proto, že má dole opravdu výraznou část váhy.

„Zhubla jsem skoro 30 kilo. Využila jsem pandemii k tomu, že jsem se starala o svoje tělo. Jak byla zavřená divadla a nic jsem netočila, tak jsem se konečně vyspala, začala jsem si vařit a pravidelně jíst, hodně chodit pěšky a kila letěla dolů,“ svěřila se loni koncem roku.

Hubnout neměla v plánu

To, že zhubla, je prý spíše souhra náhod. Nijak netoužila po tom kila shazovat, cítila se dobře. Výrazně ale změnila svůj jídelní režim a váha šla dolů sama.

„Po bílé mouce je mi těžko, bílý cukr mi způsobuje bolesti hlavy a příliš častá konzumace masa únavu. Takže je mi lépe s moukou žitnou, sladím medem, agávovým sirupem nebo třtinovým cukrem a maso si dávám svátečněji,“ řekla v rozhovoru pro Lifee.

Za změnu své postavy se dočkala herečka chvály nejen od diváků, ale také od kolegů z muzikálu Voda (a krev) nad vodou.

Chvála Procházkovou určitě drží v dobré náladě a má díky ní vůli ve svém nastaveném režimu pokračovat. Cítí se teď jednoduše skvěle po fyzické i psychické stránce.

Zdroj: Extra, Lifee, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články