Marika Gombitová podstoupila operaci očí. Doktorům poděkovala za dobře odvedenou práci

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Marika Gombitova
Zdroj: Profimedia

Od roku 1980 se veřejnosti Marika Gombitová spíše vyhýbala. Poté, co skončila na vozíku, její kariéra už nikdy nebyla taková jako dříve. V posledních měsících se ale přece jen sem tam na veřejnosti ukáže. A to i přes problémy se zdravím, které ji trápí.

Loni překvapila fanoušky změnou vzhledu. Když se ukázala na vzpomínkovém koncertu pro Mekyho Žbirku, bylo na ní na první pohled vidět, že její tvář prošla nějakými úpravami. Ona ale zapírala.

Žádné úpravy nepřiznala

„Asi jsem se v zákulisí se všemi kolegy příliš líbala, z čehož mi natekly rty a vypadaly větší, než ve skutečnosti jsou,“ řekla nejprve podle Aha! s humorem.

Potom se nechala slyšet, že pouze před koncertem prošla pod rukama kosmetičky, která jí ošetřila rty. Že by měla nějaký botox, to odmítla.

Podle médií to tehdy bylo jinak a z její strany rozhodně nebyl nějaký důvod cokoli zapírat. Ve svém věku má jako slavná umělkyně nárok na nějakou tu zkrášlovací proceduru.

Operace očí

Marice Gombitové je 66 let, a rozhodně tak ještě nepatří k celebritám, které by měly jen sedět doma a užívat si důchodu. I tak ji ale trápí zdravotní problémy, kvůli kterým si nemůže dovolit pravidelně koncertovat.

Nedávno prošla operací očí a na své sociální síti se pak s fanoušky podělila o informace o svém zdravotním stavu.

„Děkuji MUDr. Františku Daboczimu a jeho skvělému týmu za jejich lidský a především profesionální přístup k operaci mých očí,“ uvedla.

Dále poděkovala také za milé prostředí, které bylo v nemocnici kolem ní vytvořeno. S čím přesně musela na operaci neprozradila, podle deníku Plus JEDEN DEŇ se ale mohlo jednat o odstranění šedého zákalu.

Zdroj:  Plus JEDEN DEŇ, Aha!, OnlyU, Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články