Marika Gombitová se po dlouhé době opět ukázala. Poslala pozdravy fanouškům

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marika gombitova
Zdroj: Profimedia

V roce 1980 skončila po těžké autonehodě na vozíku. Od té doby se Marika Gombitová veřejnosti spíše vyhýbala. Slovenská zpěvačka, velká žena a autorka slavného hitu Vyznanie začala opět komunikovat před několika lety, pak se ale na dlouho odmlčela. Až nyní se konečně přestala skrývat.

Marika se v minulosti izolovala od světa. Legenda s mimořádně silnou fanouškovskou základnou se po nehodě stáhla do ústraní a nikdo o ní nic nevěděl. Podle všeho byla na vině především autonehoda a fakt, že skončila na vozíčku.

„Ty zlomky sekundy mi připadaly jako věčnost. Vyletěla jsem předním oknem, nebyla jsem totiž připoutaná. Na víc si nepamatuji, upadla jsem do bezvědomí. Probral mě až křik a pláč. Ležela jsem pod autem a ona zoufale odhrabávala kolem mě sníh, snažila se mě odtud dostat,“ popsala podle iDNES kdysi autonehodu Gombitová.

Mohlo se ale jednat i o více věcí než o trauma z autonehody, jak poznamenal slovenský web Šarm. Marika totiž před pár lety začala komunikovat s fanoušky na sociálních sítích. Jenomže zničehonic najednou opět veškerá její aktivita utichla a přes 7 měsíců se od ní lidé nedočkali jediného příspěvku.

Neukázala se ani na pohřbu přítele

Řada lidí očekávala, že se Gombitová ukáže na pohřbu Mekyho Žbirky, který byl jejím životním přítelem. Ona se ale osobně nerozloučila ani s ním. To podle Blesku spoustu lidí zaskočilo, a některé dokonce velmi zamrzelo.

„Můj drahý Meky, velmi mi budeš chybět. V mém srdci jsi navždy. S láskou, tvoje princezna,“ napsala na své sociální síti vyjádření. I přesto se podle mnohých měla dostavit osobně. Ona ale nejspíš měla řadu důvodů, proč se společnosti vyhnout. Je to nyní jinak?

Nový snímek

Po dlouhých měsících se přestala Marika Gombitová skrývat. Na její sociální síti se objevila nová fotografie s krátkým vzkazem fanouškům: „Krásný letní pozdrav vám všem. S láskou, vaše Marika,“ napsala ke snímku, který fanoušky zaskočil.

Jak u ní bývá zvykem, ukázala se upravená, nalíčená a s úsměvem, na fotce ze zahrady, ze které doslova dýchá pozitivní energie. Proč se rozhodla právě nyní se s podobným snímkem pochlubit? Bude opět na sociálních sítích fungovat jako dříve?

To všechno jsou otázky, na které zatím není jasná odpověď. Fanoušci jsou ale rádi, že je momentálně Marika Gombitová v pořádku. Doufají, že se brzy dozví nějaké další informace, a snad se objasní i to, proč tak náhle z veřejného života zpěvačka opět zmizela.

Zdroj: iDNES, Šarm, Blesk, Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články