Marek Dědík ze StarDance zhubnul 7 kilo za 14 dní. Tím ale nekončí

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Marek Dedik
Zdroj: Profimedia

Třikrát se stal stříbrným tanečníkem v soutěži StarDance aneb Když hvězdy tančí. Marek Dědík se sebou donedávna ani tak nebyl spokojený. V roce 2021 se totiž objevila kritika na jeho postavu. Lidé si všimli, že pohledný muž přibírá.

Tanečník se tehdy podělil na instagramu s fotkou, na které je do půl těla nahý, a veškerá slova o své přibývající váze vyvrátil. Zastala se ho dokonce i jeho tehdejší taneční partnerka, farářka Martina Viktorie Kopecká.

Přesto ale v současné době Dědík hubne a podle všeho se mu to daří velmi dobře. I když tehdy ho možná lidé kritizovali zbytečně, nyní sám přiznává, že problémy s váhou má.

7 kilo dole

„Opravdu jsem šel do sebe. Dietka byla. A byla velká,“ řekl Dědík v rozhovoru pro Super. Na kameru přiznal, že si uvědomuje, že jeho váha už nebyla pro tanečníka úplně vhodná.

Za 14 dní se mu podařilo shodit zhruba 7 kilogramů, jeho cílem je ale celkem 10. „I když teď se to trochu zastavilo, tak musím přidat pohyb,“ vysvětluje. Je prý jasné, že jenom změnou jídelníčku vysněné váhy nedosáhne.

Tělo zvyklé na pohyb

Marek se dříve věnoval pohybu daleko více. Když ho omezil, jeho tělo to téměř okamžitě zaznamenalo – a dalo o sobě vědět.

„Moje tělo bylo zvyklé na velkou dávku pohybu, a když jsem profesionální kariéru omezil skoro na polovinu, tak už nestačilo všechno spálit jako dřív,“ říká tanečník.

Přiznává, že je navíc labužník a dobré jídlo si neodpustí. V současné době tak na sobě Dědík pracuje a doufá, že se mu vysněné váhy podaří docílit brzy. V budoucnu by se rád dál věnoval tanci a také choreografii.

Zdroj: Super, Stream, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články