Marek Dědík podle některých kritiků přibral. Zastala se ho jeho taneční partnerka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek dedik
Zdroj: Profimedia

Marek Dědík je tanečník, který září v show StarDance po boku své taneční partnerky Martiny Viktorie Kopecké. Nedávno se ale objevily spekulace, jestli Marek náhodou nepřibral nějaké ty kilogramy.

Tanečník ale všem vytřel zrak, protože na Instagramu zveřejnil snímek, na kterém je nahý do půlky těla a rozhodně to nevypadá, že by měl na břiše něco navíc. Dokázal tak, že naopak náročným tréninkem ještě zhubnul.

S Martinou předvedli skvělé číslo

V posledním odvysílaném díle předvedli oba skvělou show, ale fanoušci se shodli na tom, že Dědík vypadá trochu jinak. Nepříjemné dotazy se rychle množily, a tak Dědík přišel s radikálním řešením – zveřejnil svou fotografii.

„Přeji krásné úterý všem. Dlouho jsem se rozhodoval, zda tuhle fotku zveřejním, ale některé komentáře a zprávy, které mi přišly po sobotním přenosu, mě trochu o tom přesvědčily,“ připsal ke snímku.

„Možná to v košili vypadá, že jsem přibral, ztloustl a mám pupek, ale realita je trochu jiná… Díky tanci mám ještě pár kil dolů,“ uvedl na pravou míru možnost, že oblečení může několik kilogramů přidat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MAREK DĚDIK (@marek_dedik)

Kopecká otevřela palčivé téma

Vyjádřila se také jeho taneční partnerka Kopecká. „Marku, jsi krásnou duší, v krásném těle,“ uvedla v komentářích. Farářka se ale dotkla také aktuálního tématu – bodyshamingu. „Komentáře o tom, kdo tančí dost a nebo málo, kdo kde co má a nebo nemá, jsou důkazem, že je neustále potřeba mluvit o tom, co je to bodyshaming (stud za vlastní tělo).“

Nikdo ve svém mladém věku asi nebyl spokojený se svou postavou, která se díky hormonům měnila z dětské na tu dospělou. „Když mi bylo dvacet, styděla jsem se za kde co, když mi bylo třicet, začalo to být lepší a teď, když je mi o pět víc, začínám se konečně cítit sama sebou,“ pokračovala Martina.

„Ale upřímně, to není v pořádku a je to pozdě. Naše tělo je chrám, máme usilovat o zdraví, fyzické a psychické a v tom je krása. Takže děkuji, Marku, že tohle téma otevíráš. Ono se to určitým způsobem týká každého z nás,“ ukončila projev Kopecká.

Stejně jako u ostatních problémů je nutné i o tomto mluvit. Nejen se svou rodinou, ale také známými, nebo zajít za odborníky. Za své tělo se nikdo stydět nemusí a je nutné ho přijmout takové, jaké je. Jedině tak se budete mít rádi.

Zdroj: Deník Šíp, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Související články