Manžel Simony Krainové podstoupil zákrok, na nějž chodí hlavně ženy. Takhle vypadá jeho břicho bez litru tuku

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
karel vágner mladší
karel vágner mladší

Nejen Simona Krainová ukazuje na zaoceánské dovolené své ladné křivky. Tentokrát ukázal své tělo i její manžel Karel Vágner mladší, který vloni na podzim absolvoval liposukci břicha.


Havířovská topmodelka Simona Krainová a podnikatel Karel Vágner mladší jsou svoji už deset let. Bez větších afér prožívají stabilní manželství, ve kterém si užívají vzájemné pozornosti a lásky.

Chlubí se rádi

Společně mají dva syny, desetiletého Maxe a osmiletého Bruna. Oba syny Simona s Karlem nijak netají před veřejností či médii, a naopak je hrdě a často vystavují.

Jediné, čím se Simona a Karel chlubí ještě více než dětmi, jsou jejich postavy. Aktuálně jsou na dovolené v Karibiku a Instagram plní jednou žhavou fotkou za druhou.

U Simony je to jasné, je bývalou topmodelkou a stále ji vzhled živí. Karel tak často svršky neodhazuje, ale na první letošní dovolené udělal výjimku.

Odhalené tělo

Na sociální síť se vyfotil v bílé rozepnuté košili, kde naplno odhaluje hruď posetou tetováním i své břicho. U fotografie se objevilo přiznání: „Ano, byl jsem na liposukci v listopadu, nějak jsem se v průběhu loňského roku zvětšil,“ svěřil se Karel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený K a r e l V a g n e r | S! (@karelvagner)

Připsal také, že s manželkou pravidelně sportuje, ale nemá ideální věk ani životní styl na to, aby se kila shazovala sama. Poté sepsal průběh operace i rekonvalescence a doporučil kliniku, jejíž tváří je právě manželka Simona.

Pro muže připsal ještě doporučení: „A kluci, starají se o Vás krásné sestřičky v krátkých šatičkách, skvělý personál, perfektní služby,“ udělal klinice Karel reklamu, ačkoli příspěvek nebyl označen za sponzorovaný.

Fanoušci proměnu chválí a často se dotazují na cenu takového zákroku. Ne každý si totiž zákrok pohybující se okolo padesáti tisíc korun může dovolit.

Není jediný v rodině s liposukcí

Ani Simona není zcela bez plastických operací. Ačkoli po zveřejnění posledních snímků z dovolené se na veřejnosti hodně řešilo její poprsí, u něhož si Simona pevně stojí za tím, že je přírodní, ne u všeho na jejím těle to platí.

Po porodu syna Bruna v roce 2012 totiž absolvovala stejně jako manžel liposukci břicha. Přiznala se k tomu nedávno s tím, že břicho měla povadlé a nebylo to ono.

Autor: Naďa Brožová

Související články