Makhmud Muradov si po dlouhé době užívá přítomnosti své dcerky. Nevěřte médiím, vzkázal z Prahy fanouškům

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
makhmud muradov
Zdroj: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Makhmud Muradov a Monika Bagárová se sice rozešli, dcerku ale vídá dvaatřicetiletý MMA zápasník i nadále. Kdykoli je k tomu příležitost, tráví s malou Ruminkou čas. Poslední dobou to sice moc nešlo, teď se ale fanouškům pochlubil s novou společnou fotografií. Je vidět, že je spokojeným tatínkem.


Stačilo napsat jen srdíčko. Do popisku nic jiného sportovec dávat nemusel, i tak je jasné, že jeho otcovská láska k dceři se nijak nezměnila nehledě na to, čím si s Monikou prošli. Na snímku ukázal zápasník svůj široký úsměv a z jeho očí čiší pohled hrdého táty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Ruminka s dvěma culíčky na hlavě už dobře ví, co znamená focení, sleduje tak se zaujetím objektiv. Je vidět, že se v tatínkově náručí cítí bezpečně. Fanoušci oceňují mimo jiné i její nový účes, který nedávno Bagárová na instagramu oslavila.

„Vidíte ty dva culíčky? Víte, jak dlouho jsem se na ně těšila? Do roka pletu copánky,“ zasmála se tehdy. Kvůli problémům s vízem se Muradov nějaký čas s dcerkou neviděl, teď si tak jejích dlouhých vlásků užívá s velkým nadšením.

Hvězdička

Když se fanouškům ukáže se svým dítětem žena, jsou obvykle jako u vytržení. Nic ale nemá na to, když se s malým potomkem předvede nějaká mužská celebrita. Lidé jednoduše hrdé tatínky po boku svých ratolestí milují. A u Muradova to platí dvojnásob.

Na první pohled je to totiž drsňák, který se proslavil zápasením v ringu. Když ale drží v náručí malou holčičku v růžové mikině, je z něj úplně jiný člověk. A lidem se to líbí. „Ona je prostě hvězdička,“ napsal na adresu Ruminky jeden ze sledujících.

„To je dost! Hlavně chudák dítě. Rozum z toho nemá a takovou dobu bez táty. Holt jsme pošahaný stát,“ vzkazuje Makhmudovi fanoušek, který je rád, že konečně zápasník vyřešil své problémy s vízem. Řada lidí má ale mylné informace.

Jsem v Česku!

Někteří fanoušci mají za to, že má Muradov stále problémy a do Čech se nemůže dostat. Ten se tak nedávno rozhodl napsat jim vzkaz na instagramu, aby je přesvědčil, že je v bezpečí našeho hlavního města. Zároveň také prozradil, co ho v následujících dnech čeká.

„Nikdy nevěřte sociálním sítím, různým médiím a někdy ani televizi. V tuto chvíli jsem bezpečně v Praze a za pár dnů odjíždím do Polska trénovat na další fázi přípravy. Děkujeme všem za podporu, jedeme dál,“ uvedl s tím, že pokud se někde píše cokoli jiného, není to pravda.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články