Monika Bagárová mohla konečně udělat Rumince culíčky. Do roka bude plést copánky

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
Monika Bagárová
Zdroj: Nextfoto

Všem známá zpěvačka Monika Bagárová se snaží místo na bolestivý rozchod s MMA zápasníkem Makhmudem Mudarovem soustředit v životě na pozitivní a radostné věci.


A v životě každé matky je nejdůležitější kotvou její dítě, stejně tak je tomu i u Moniky. Se svou roztomilou dcerkou Ruminkou se netají a svůj instagram často obohacuje o její fotky.

Nejnovější z nich je fotka už více než dvouleté vysmáté holčičky. K tomu Bagárová připsala: „Vidíte ty dva culíčky? Víte, jak dlouho jsem se na ně těšila? Do roka pletu copánky.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Zpěvačka i dcera se setkávají s všeobecným obdivem

Ruminku tak v komentářích všichni vychvalují. Z toho má nepochybně radost především její mamka, která na výchovu malé slečny zůstala sama po stále ještě poměrně čerstvém rozchodu.

Ten pro ni znamenal hodně životních změn, například stěhování do domku u Brna, kde bydlí i její rodiče a další členové rodiny. V rodinném zázemí a za podpory příbuzných se s rozchodem vyrovnává mnohem lépe, užívá si mateřství a těší se na všechno, co jí rodičovství v životě přinese. To se ale nedá říct o jejím bývalém.

Makhmud Muradov na rozdíl od Moniky malou Ruminku totiž vůbec nevídá. Zápasník MMA, který žil v Česku 10 let, totiž přišel o své evropské vízum a z republiky byl vyhoštěn. Z toho důvodu mu byl zrušený zápas ve Francii.

„Budu zápasit v Abú Zabí, ve Francii mi zápas zrušili, nemám totiž vízum do Evropy, protože mi ho Česko zrušilo. Ani nevím proč. Že jsem prý nebezpečný pro republiku a veřejnost,“ vyjádřil se Muradov pro web iSport.

Podobné důvody pro ukončení víza uvádí na svých stránkách i Ministerstvo vnitra České republiky. „MV zruší platnost povolení k dlouhodobému pobytu za účelem společného soužití rodiny pokud bylo zjištěno, že by cizinec mohl při dalším pobytu na území ohrozit bezpečnost České republiky nebo závažným způsobem narušit veřejný pořádek.“

Zápasník se ale nevzdává a bude o vízum hlavně kvůli Rumince žádat znovu. Každé dítě by mělo mít možnost vídat oba rodiče, ať už vztah mezi nimi dopadl jakkoliv katastrofálně. Doufá, že se soud přikloní na jeho stranu, protože o dceru ani domov a kamarády nechce přijít.

Zdroj: Instagram, Blesk, iSport, MV ČR

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články