Mahulena Bočanová sklízí pochvaly za svou láskyplnou péči o autistickou dceru. Márinka má duši 5letého dítěte

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Mahulena Bocanova
Zdroj: Nextfoto

Mahulena Bočanová má naloženo na svých bedrech více než jiné ženy. Nejen že je matkou samoživitelkou, ale zároveň se musí každý den vypořádávat s problémy vyplývajícími z dceřina onemocnění. Herečka však výchovu zvládá na jedničku a fanynky ji za to obdivují.

Dceři Márince je již přes 20 let, ale na rozdíl od svých vrstevnic se neosamostatňuje.

Její porucha autistického spektra je natolik vážná, že bude celý život odkázána na péči jiné osoby. V jejím případě obětavé maminky.

Márinka je duší dítě

Otcem Márinky je podnikatel Viktor Mráz, ale Mahulena na její výchovu zůstala sama. Vše však zvládá díky statečnosti své dcery.

„Nekňourá, je statečná, má velkou výdrž. Je to prostě statečná holka. Když srovnávám její chování s jinými dětmi, třeba když jsme byly v nemocnici na lůžkovém pobytu, byla jsem na ni opravdu pyšná. Je vážně dobrá,“ prozradila herečka pro server Lifee.

O své dceři navíc prozradila, že je „hrozně hodná“, což jí také usnadňuje péči o ni. Ale samozřejmě není každý den lehký.

Ačkoliv je Márinka dospělá, vypadá na 14 let. Jak herečka říká, duší odpovídá pětlileté holčičce. Dokonce stále věří na Ježíška, takže Mahulena každý rok balí dárky tajně, aby ji o kouzlo Vánoc nepřipravila.

Pochvala od fanynek

Mahulena často sdílí na svém instagramu společné chvilky se svou dcerou. Naposledy například sdílela video, na kterém si Márinka užívá v jednom pražském dětském zábavním podniku a jezdí na kolotoči.

Právě u těchto společných chvilek se dostává herečce pochvalných komentářů, jak péči o dceru skvěle zvládá a jak jsou obě krásné.

„Krásná slečna. Je vidět z Márinčiných očí, že jí dáváte vše, co potřebuje. Lásku, štěstí i pocit bezpečí,“ napsala například jedna z fanynek pod Márinčinu fotku.

Samozřejmě se najdou tací, kteří herečku za sdílení nemocné dcery kritizují nebo pod jejími fotkami žádají o příspěvek na svou rodinu, protože by herečka měla mít pro jejich situaci pochopení. Ale těch se najde minimum.

Na Mahuleně a Márince je poznat, že jsou sehraná dvojka a láska v jejich domácnosti rozhodně nechybí.

Zdroje: Lifee, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články