Mahulena Bočanová dojala sledující videem se svou autistickou dcerou. Dostala i Rychlého nebo Brodskou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Mahulena Bocanova
Zdroj: Nextfoto

Vychovávat autistického potomka není pro žádnou maminku snadné. Mahulena Bočanová ale svou dceru Márinku miluje a je podle jejích slov přesně taková, jakou si ji vysnila. Herečka dojala na sociální síti sérií společných fotek s dcerou nejen fanoušky, ale také své mediálně známé kolegy.

Po Bočanové toho vzhledově Márinka příliš nepodědila. Má blonďaté vlasy a modré oči, zatímco herečka je hnědooká tmavovláska. I tak je podle ní ale její dcera perfektní.

Život s autistickou dcerou

Márinku má Bočanová s podnikatelem Viktorem Mrázem. Holčička už od narození trpí lehčí formou autismu, později se ale k těmto problémům přidala ještě epilepsie. Potřebuje tak prakticky neustálý dohled, a to ačkoli je už nějaký ten čas plnoletá.

„Vždycky budeme bydlet spolu. Ta mi nikam z hnízda neuteče. Ta představa, že by mi moje dítě uteklo z domova ven… asi by mi ruplo srdce. Jako žena bych to asi nezvládla. Možná proto to pánbůh zařídil tak, že budeme navždycky spolu,“ přiznala v rozhovoru pro iDNES kdysi Bočanová.

Dojemné video

Herečka tento týden na své sociální síti sdílela video, které dokazuje, jak moc pro ni holčička znamená. Skládá se z mnoha fotek sesbíraných během společných let života.

Márinka i Mahulena se na nich usmívají a je vidět, že i když jejich život není kvůli nemoci holčičky úplně snadný, ony společně překonají každou překážku.

Není se čemu divit, že video zapůsobilo na mnoho osob. A to dokonce i z řad slavných. „Milé dámy, úplně jste mě dojaly,“ přiznal se například herec Petr Rychlý. Srdíčko dvojici poslaly i Tereza Brodská nebo Aneta Vignerová.

Milé pozdravy pak sdílely dále třeba Daniela Peštová a Jana Holcová. „Jste jedna nádoba, jedno srdce, jedny myšlenky, prostě máma, co miluje svou dceru a dcera, co miluje svou mámu,“ shrnula pak situaci uživatelka Petra Voříšková.

Zdroj: OnlyU, Instagram, Blesk, iDNES 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články