Lucie Zedníčková vyrazila s dcerou do společnosti. Po nedávné operaci se už cítí dobře

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Zednickova Lucie
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Ve středu proběhla v pražském kině Lucerna premiéra nového českého filmu Spolu. Událost si nenechala ujít celá řada známých osobností z branže. Dorazila tak například i herečka Lucie Zedníčková. Ta vyvedla svou krásnou dceru Amelii.

Lucie Zedníčková je nejen známá herečka, ale také zasloužilá matka. Se svým bývalým manželem moderátorem a producentem Vítem Pokorným má dvě děti: syna Mikuláše a dceru Amelii.

Dcera je známá herečka

Právě Amelie, která za nedlouho oslaví krásné osmnácté narozeniny, se rozhodla kráčet v maminčiných stopách a už několik let se věnuje aktivně herectví.

I přes svůj věk si už zahrála v celé řade seriálů. Diváci ji mohli vidět například v seriálu 1. MISE, Specialisté či Špunti na cestě.

Věnuje se také tanci

Amelie je zjevně velmi talentovaná slečna, navíc velmi krásná. Když vyrazila se svou maminkou na premiéru, všichni na ní mohli oči nechat.

zednickova pokorna dcera

Zdroj: Profimedia

Okatá blondýnka by se svou štíhlou a vysokou postavou mohla dělat z fleku modelku. Tyto ambice však vůbec nemá, a kromě herectví se věnuje spíše tanci.

Krásu i talent tak evidentně zdědila po své mamince, která se mimo jiné proslavila svou rolí „sexy kočičky“ v legendárním Vorlově filmu Kouř.

Musela na operaci břicha

Ačkoliv Lucie vypadá stále velmi dobře, ještě nedávno ji trápily závažné zdravotní komplikace, které měly dopad i na její fyzickou podobu.

„Měla jsem poměrně velkou diastázu, tedy rozestouplé břišní svaly, a ve fázi, v jaké jsem to měla já, už pak hrozí i další zdravotní rizika,“ svěřila se herečka podle Deníku časopisu Story.

Kromě zdravotních komplikací to herečce přinášelo potíže i v osobním životě. Vypouklé břicho na její postavě totiž nevypadalo příliš hezky. „Třeba před deseti lety mě lidé v tramvaji pouštěli sednout, protože si mysleli, že jsem těhotná,“ vysvětlila.

Nyní je tak konečně se svou postavou spokojená. „Je to bomba! Naprosto to předčilo moje očekávání,“ doplnila herečka na závěr.

Zdroj: Deník, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články