Dcera Lucie Zedníčkové už se přes rozchod přenesla. Na společenské akci zazářila v krátkých šatech

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zednickova pokorna dcera
Zdroj: Profimedia

Dcera herečky Lucie Zedníčkové je ve svých 17 letech kráskou, ze které se podlamují kolena nejen mladíkům. Když dorazila Amélie Pokorná na akci Anděl mezi zdravotníky, podařilo se jí okouzlit dokonce i zpěváka Mariana Vojtka. Dobrou zprávou pro všechny, kteří mladou herečku obdivují, je, že je v současné době single.

Zahrála si v seriálu Sestřičky či První mise. Tam se svou dokonalou postavou s přehledem vystřihla roli středoškolačky, která se věnuje naplno biatlonu a se sportem si skvěle rozumí. Krásné blondýnce neměl nikdo problém uvěřit, že denně trénuje běh.

Život jde dál

Loni na párty televize Prima představila Lucie svého přítele Sebastiana. První láska ale netrvala příliš dlouho a dnes je již mladičká herečka opět sama. „S přítelem už spolu nejsme,“ prozradila stručně serveru Super. Vzhledem k tomu, jaký model předvedla na poslední společenské události, ale nebude mít s hledáním nového partnera problém.

„Bydlíme docela daleko za Prahou, a když jsem potřebovala kvůli práci a škole, byla jsem v Praze v bytě. Když mám volno, tak jsem s mamkou,“ řekla webu s tím, že si na pronajatý byt dokonce sama vydělá. Krásná a samostatná rozhodně nebude mít o nápadníky nouzi.

Amélie prozradila, že se přes rozchod poměrně rychle přenesla. Podle jejích slov musí jít život dál, je přece jenom hodně věcí, kterým se v současné chvíli chce věnovat. „Teď je čas na studium a na práci. Mám před sebou velmi těžký rok, co se týče školních i natáčecích projektů. Teď točím hodně, takže mám co dělat,“ řekla pro Super.

„Už rok točím na Nově s Martinem Dejdarem Specialisty, je to pro mě velká škola. A před létem jsem začala natáčet také na Nově šestnáctidílný komediální seriál Táta v nesnázích s Martinem Pechlátem,“ pochlubila se se svými úspěchy. Fanoušci si ji tak v televizi užijí více než dost.

marian vojtko amelie pokorna zednickova

Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Okouzlila snad každého

Na poslední společenské akci se Pokorná předvedla v odvážném modelu. Ve velmi krátkých ramínkových šatech černé barvy se mezi hosty chovala naprosto přirozeně a věděla, kdy se má usmát na fotografy. Možná ale ve svém věku ukázala až příliš.

Na akci se s ní vyfotil i Marian Vojtko, kterého pohledná herečka zaujala. Pozornost nejspíš dělá blondýnce radost, a se snímkem tak neměla žádný problém. Naopak s devětačtyřicetiletým hudebníkem mile zapózovala.

Amélie má před sebou pravděpodobně velmi nadějnou kariéru. Svou maminku Lucii Zedníčkovou tak bude pravděpodobně v jejích stopách následovat dlouho. Prozatím to vypadá, že herectví se chce věnovat ve velkém, fanoušci se tak rozhodně mají na co těšit.

Zdroj: Super, Extra, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články