Lucie Vondráčková řekla, co si myslí o další svatbě. Vidí to trochu jinak než Vojnar

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Vondrackova Lucie
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková je ohledně svého soukromí velmi opatrná. Jak nedávno prozradila v pořadu FACE TO FACE internetové televize Stream, s muži raději nerandí, aby se vyhnula nepodloženým spekulacím. Nyní sice přiznává vztah s moderátorem Petrem Vojnarem, ale o budoucnosti s ním raději příliš nehovoří.

Lucie Vondráčková žila osm let v Kanadě se svým tehdejším manželem, hokejistou Tomášem Plekancem. Po rozvodu se vrátila do Čech, kde se při natáčení seznámila s Petrem Vojnarem.

Pár – nepár

V září loňského roku se pak veřejnost dozvěděla, že je pojí kromě pracovních povinností také milostný vztah. Už tehdy o tom ale mnoho lidí pochybovalo.

A tato situace trvá i nadále, popřípadě se ještě zhoršuje. Pár, ačkoliv stále tvrdí, že je spolu, se na veřejnosti objevuje jen sporadicky.

Lucie a Petr společně nestrávili ani vánoční svátky. Nedávno jsme dokonce informovali, že i na dovolenou odjel moderátor sám.

Petr by se miminku nebránil

Ke značnému posunu došlo také v oblasti jejich společné budoucnosti. Ještě v srpnu se Petr svěřil webu ŽivotvČesku.cz, že by s Lucií v budoucnosti chtěl miminko i svatbu.

„Jsme spolu pátý týden, zatím neplánujeme miminko. Já chci ale dítě, Lucka také, a když nám to vydrží, tak bychom to chtěli. Jestli dřív svatba, nebo dítě, to zatím neřeším, protože dělám věci tady a teď, “ vysvětlil.

Lucie je v plánech opatrnější

Lucie to ovšem vidí trochu jinak. V pořadu internetové televize Stream FACE TO FACE řekla, že vdávat už se nejspíš nebude. „Myslím, že to se mě už netýká v tomto životě,“ odmítla kategoricky.

O Petrovi se však v rozhovoru vyjadřovala velmi hezky. „Petr je velmi vtipný, chytrý a je s ním dobře a já jsem moc ráda, že jsem ho potkala,“ řekla. Jak to mezi sebou mají, vědí tak pouze oni sami.

Zdroj: Onlyu.cz, Stream.cz, Zivotvcesku.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články