Petr Vojnar odcestoval na dovolenou, kde překonává sám sebe. A opět bez Vondráčkové

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Vojnar Petr
Zdroj: Profimedia

Čerstvě zamilovaný pár, který existuje ani ne půl roku. Člověk by předpokládal, že se obě strany budou snažit strávit každou volnou chvilku spolu. Opak je ale pravdou. Nestrávili společně ani svátky. Jeden z nich navíc odjel na luxusní dovolenou úplně sám. Jsou Petr Vojnar a Lucie Vondráčková vlastně ještě pár?

Moderátor a populární zpěvačka přiznali, že tvoří pár, v srpnu dnes už loňského roku. Už od začátku ale mělo mnoho lidí pochybnosti o pravosti jejich vztahu. Obzvláště odpovědi Lucie byly občas velmi zvláštní. Začalo se tak spekulovat, že se jedná jen o marketingový tah.

Dovolená jako odměna za statečnost

Petr Vojnar se teď navíc rozhodl dopřát si luxusní dovolenou. Nadělil si ji v rámci plnění svého předsevzetí. Rozhodl se totiž, že se pokusí překonat věci, kterých se doposud bál. Jednou z nich je i létání.

„Rozhodl jsem se nadělit si sedm letů, z toho dva mezikontinentální. V pondělí se vydávám do Vegas a následně Cancúnu,“ uvedl deník Blesk s odkazem na moderátorův Instagram.

Oba mají své pracovní povinnosti

Moderátor na svém Instagramu navíc naznačil, že tato cesta souvisela s určitými pracovními povinnostmi, více ale prozatím prozradit nechtěl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Vojnar (@petrvojnar)

Je evidentní, že člen kdysi populární skupiny T-boyz je za velkou louží sám. Lucie mezitím sdílí fotky většinou pracovního rázu, kdy propaguje svou novou píseň Hvězdy.

Rozchod? Není to poprvé

O jejich rozchodu se spekulovalo už několikrát. Například v září, kdy Lucie v jednom pořadu uvedla, že nemá čas na lásku. V tu dobu už ale randila se švarným moderátorem.

Zvláštní byl také jejich přístup k oslavám Vánoc a příchodu nového roku. Zpěvačka se deníku Šíp sice svěřila, jak se chystala strávit Štědrý večer, otázkám na svého milého se ovšem taktně vyhnula. Pravdou ale bylo, že u štědrovečerního stolu s ním nepočítala.

Vojnarova dovolená ve městě hazardu je jen dalším otazníkem v tomto zvláštním vztahu. Možná by už měli oba konečně kápnout božskou.

Zdroj: Blesk.cz, Idnes.cz, Instagram, Sip.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články