Lucie Vondráčková pokračuje v rekonstrukci svého eko domu. Pochlubila se s novou půdou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Vondráčková si v posledních měsících užívá života naplno. Je po uši zamilovaná do svého přítele, kterým je MMA zápasník Zdeněk Polívka. Zároveň také pokračuje v renovaci svého bydlení a pokroky jsou opravdu obrovské.

Lucie se Zdeňkem bydlí ve velkém domě, který koupila zpěvačka už krátce po rozchodu s Tomášem Plekancem. Zpěvačka své sídlo nazvala podle Aha! doslova rájem na zemi.

Krásný zvenku i zevnitř

Lucie si pobyt ve svém domově užívá. Luxusní je bydlení nejen uvnitř, ale také zvenku. K domu totiž náleží velká zahrada s dvorkem a květinovými záhony. Přesto je ale na domě ještě velká spousta práce a jeho renovace tak ještě nějaký čas potrvá.

„Bydlíme spolu. Všichni v jednom domě. Je nás teď hodně – já, děti, Zdeněk, pes, dvě kočky, čtyři ptáci… Jsme prostě taková velká rodina,“ svěřila se zpěvačka už před časem s tím, že je teď plně šťastná.

Renovace půdy

Na své sociální síti se Lucie průběžně chlubí s tím, jak se jí změny v bydlení daří. Často tak ukazuje sledujícím fotografie svého bydlení.

Nyní se pochlubila s tím, že se Zdeňkem dělají mimo jiné také renovaci půdy.

„Další renovace… Tentokrát kouzelná půda,“ napsala na instagramu. Už v minulosti Lucka podotkla, že je pro ni důležité především využívání přírodních materiálů.

Vondráčková ukázala na videu, že z půdy je teď obyvatelné místo s prostory ke spánku i k zábavě. Sledující zrenovovanou místnost ocenili a chválí nejen Lucčin styl, ale také práci všech, kteří na domově pracovali.

Je jasné, že v takovém bydlení by byl šťastný každý. Lucii se v poslední době daří vše, na co sáhne, Fanoušci doufají, že tomu tak bude i nadále a ona sama věří tomu, že po boku svého partnera bude už napořád šťastná.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články