Lucie Vondráčková se Zdeňkem Polívkou už bydlí. Společně se starají o velkou rodinu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Vondráčková je už nějaký ten čas šťastná po boku MMA zápasníka Zdeňka Polívky. Ten měl podle serveru Super o Lucii zájem už dlouho, a to přesto, že je zpěvačka o 18 let starší. Ve vztahu jim to očividně klape a Lucie nedávno prozradila, že spolu dokonce už bydlí.

Na dotaz, jak se Polívkovi podařilo získat její srdce, Lucie se smíchem odpovídá: „No, šel na to dobře. Řekla bych, že je ve vztazích zkušenější než já, i když jsem asi o dvě stě milionů let starší.“

Dát se s někým dohromady pro ni bylo těžké, v životě si totiž prošla zklamáním v podobě rozpadu manželství s otcem jejích dvou synů. I přesto je ale v současné době se Zdeňkem šťastná a zatím se zdá, že jim všechno skvěle klape.

Velká rodina

V rozhovoru pro Blesk Lucie prozradila, že se Zdeňkem už bydlí. Společně mají na starosti nejen dvě Luciiny děti, se kterými si MMA bojovník skvěle rozumí, ale také řadu zvířat.

„Bydlíme spolu. Všichni v jednom domě. Je nás teď hodně – já, děti, Zdeněk, pes, dvě kočky, čtyři ptáci… Jsme prostě taková velká rodina,“ vysvětlila zpěvačka.

Se smíchem dodala, že je to náročné, protože se neustále musí starat o to, aby byli všichni členové domácnosti nakrmení. Pak zbývá jen opravdu málo času na zájmové aktivity. I tak je ale Lucie šťastná a života si v posledních týdnech užívá.

O svém vztahu příliš nemluví

Lucie prozrazuje podrobnosti ze svého života jen minimálně. Obvykle si detaily nechává pro sebe, což vyhovuje především jejímu partnerovi. Ten totiž v minulosti řekl, že o tento typ slávy stejně příliš nestojí.

„Hlavně chci být známý jako zápasník, ne jako něčí partner nebo přítel,” nechal se slyšet. Ačkoli se tak Lucie sem tam o nějakou tou informaci ze soukromí podělí, snaží se i kvůli Zdeňkovi spíše zůstávat tajemná.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články