Lucie Borhyová vypadá i po čtyřicítce výborně. Podívejte se na její žhavou postavu v plavkách

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
lucie borhyová
Zdroj: Profimedia

Stálice televizní obrazovky, zpravodajská ikona a také ozdoba televize Nova Lucie Borhyová snad zastavila čas. Ačkoli už oslavila čtyřicáté druhé narozeniny, vzhled by jí mohly závidět mnohem mladší kolegyně.

Parťačka Reye Korantenga usedá za pult zpravodajské relace už dvaadvacet let. Ale Lucie je snad kouzelnice, která umí zastavit čas, protože od její premiéry v roli moderátorky Televizní novin se kromě zkušeností nezměnilo vůbec nic.

Žhavá fotka

Lucie Borhyová aktivně využívá sociální sítě. Ať už dá jakoukoli fotku, dočká se vlny pochvalných komentářů. Tentokrát se ale odvázala a zavzpomínala na dobu, kdy se ještě dalo bez problémů cestovat.

Zveřejnila fotku z dovolené u moře, kde je oděna do černých, přesně padnoucích bikin a lehkého bílého sáčka.

Štíhlé dlouhé nohy a ploché břicho má díky zdravému životnímu stylu, ale také perfektním genům. Pokud jste totiž někdy viděli Lucčinu maminku, je vám jasné, odkud ta krása pramení.

Komentáře pod příspěvkem se rojí jako žížaly po dešti. Ženy chválí postavu, nohy i přirozenou osobitou krásu. Muži rovnou bez okolků napíšou, že po tomto příspěvku se jim bude jen těžko spát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

„Neviem, či som viděl krajšiu ženu a eště s takými krásnými nohami,“ napsal jeden obdivovatel ze Slovenska.

Není jen krásnou tvářičkou, ale pomáhá potřebným

Úspěšná moderátorka si založila svou firmu na doplňky LuckyBe a část výtěžku vždy posílá na Nadační fond LuckyBe, který pomáhá předčasně narozeným dětem.

Je totiž hrdou patronkou Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Bulovka. K této nemocnici má vztah i proto, že tam na svět přišly obě její děti.

Starší Lucas, kterého má s řeckým podnikatelem Nicolaosem Papadakisem, a mladší Linda, jíž má s bývalým kolegou Michalem Hrdličkou. Ani s jedním z výše zmíněných mužů již nežije, ale kvůli dětem společně vycházejí.

Po boku jí však už od roku 2017 stojí brněnský podnikatel Michal Smečka, kterého se snaží před médii co nejvíce chránit. Moc dobře ví, že láska je křehká a unést vlnu popularity není pro každého.

Autor: Naďa Brožová

Související články