Lucie Bílá i po letech vychází se svým bývalým partnerem. Pomáhá jí s byznysem

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Lucie Bila
Zdroj: Nextfoto

Lucie Bílá je už několik let šťastná po boku svého partnera Radka Filipiho. Ještě předtím ale měla několik vztahů. Jedním z nich byl i ten s podnikatelem Petrem Makovičkou. Rozešli se sice v roce 2015, podle všeho ale zůstali dobrými přáteli.

Ve vztahu jim to prý skřípalo už nějaký ten čas. O definitivním rozchodu ale začala psát média až v listopadu roku 2015. Tehdy se podnikatel od zpěvačky odstěhoval.

Ze začátku vztahu o svém soukromí nemluvili

Bíla se s Makovičkou dala dohromady v roce 2009. Podle serveru iDNES ale dlouho vztah tajili. Podnikatel byl totiž tehdy čerstvě rozvedený a zpěvačka chtěla jeho i jeho bývalou ženu chránit před médii.

V roce 2010 ji ale Makovička doprovodil na předávání Slavíků a o jejich vztahu se začalo veřejně mluvit. „Nevybírala jsem si ho proto, že není z branže, to jen tak vyšlo. Dobré je, že si můžeme vzájemně vážit jeden druhého a můžeme si pomáhat,“ citoval před lety slova Bílé server Novinky.

Po rozchodu oba potvrdili, že vztah skončil naprosto v klidu, ani jeden z nich si prý nikoho nenašel. Zkrátka se shodli, že k sobě už nepatří.

Bílá s Makovičkou dodnes spolupracuje

Že zůstali přáteli, to se potvrdilo i před rokem. Tehdy Expres napsal, že s Makovičkou Lucie nadále spolupracuje.

Bílá prodává svůj merchandise, který zahrnuje i čaj a kávu. Právě v tomto ohledu ji podnikatel, který má v oboru bohaté zkušenosti, pomáhá. Makovička totiž dříve vedl kavárnu.

Ačkoli Bílá se svým expartnerem velmi dobře vychází, má už oči jenom pro jediného muže. Radek Filipi pro ni znamená opravdu hodně. Když nedávno skončil v nemocnici, trávila s ním u lůžka veškerý svůj volný čas, aby mu dokázala svou lásku.

Zdroj: iDNES, Instory, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články