Partner Lucie Bílé musel na operaci s páteří. Zpěvačka ho v nemocnici podporuje a stíhá u toho výrobu andělíčků

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Bila Radek Filipi
Zdroj: Profimedia

Partner Lucie Bílé Radek Filipi je na první pohled chlap, kterého jen tak něco neskolí. Jenomže ani jeho svalnaté tělo není všemocné. Nedávno skončil v nemocnici a musel na poměrně náročnou operaci páteře.


O celé skutečnosti informoval na instagramu sám Filipi. U fotografie z nemocnice poděkoval nejen doktorům za jejich práci, ale také své milé Lucii Bílé za to, že ho podporuje v těžkých chvílích. Zpěvačka pak vysvětlila, proč vlastně její partner na operačním sále skončil.

„Šestnáct let volejbalu a sedmdesát tisíc kilometrů za volantem ročně přineslo svou daň,“ řekla Blesku. Doplnila, že operace byla jediným způsobem, jak Radkovi ulevit od bolestí, kterými v poslední době trpěl. A naštěstí všechno proběhlo bez komplikací.

A jede se dál

Lucie Bílá poděkovala prostřednictvím Blesku doktorovi, který operaci Filipiho vedl. „Celé oddělení neurochirurgie je úžasné. Jsem každému z nich moc vděčná. Samozřejmě že jsem měla strach, ale můj partner je ve skvělých rukách, a tak se mi brzy vrátí domů,“ doplnila.

Sám Filipi už je v pořádku a na své sociální síti to dal jasně najevo. „Součástka opravena, jede se dál,“ uvedl. Fanoušci jeho pozitivní náladu a energii oceňují a přejí mu, aby se dal brzy do kupy. Vzhledem k tomu, že Lucie je u jeho lůžka tak často, jak se jen dá, jistě bude v pořádku velmi rychle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

V nemocnici vyrábí andělíčky

Lucie Bílá je nejen zpěvačka, ale také velmi zručná žena, která z drátků a korálků vyrábí různé andělíčky pro štěstí. Aby jich měla pro zájemce dostatek, pracuje na nich dokonce i v nemocnici.

„Továrna na andílky úplně všude,“ zasmál se Filipi na jednom ze svých videí a ukázal, jak vedle jeho lůžka Lucie na jednom z nich právě pracuje. Podobným příspěvkem se pak na své sociální síti pochlubila i sama Lucka.

Kromě andělíčků na fotce ale lidé oceňují především to, jak to nekolikanásobné zlaté slavici sluší. Lucie se vedle svého partnera usmívá a je vidět, že je pro něho opravdovou oporou v těžkých chvílích.

Sledující tak pochvalují nejen jejich vztah a andělíčky, které vyrábí, ale také zpěvaččin úsměv.

Někteří se pak zmiňují, že má na snímku účes, který by měla nosit častěji. „Lucko, mně se na vás líbí moc tyhle přirozené vlasy,“ napsala například paní Jarka. „Tak Lucko, tyhle vlasy jsou úplná topka, moc vám sluší, vypadáte v nich hrozně mladě,“ doplnila ji uživatelka Vlaďka.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články