Lucie Bílá darovala během koncertu neznámé ženě na vozíčku své náušnice. Vezme si je na svatbu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Bila
Zdroj: Nextfoto

Lucie Bílá rozdává na svých koncertech lidem radost. A to nejen svým zpěvem. Všímá si také diváků v publiku, vnímá jejich životní příběhy a často se obrátí se svými slovy ke konkrétním jedincům. Na poslední akci potkala zamilovaný pár, kterému popřála vše nejlepší ke svatbě.

Bílá během svých koncertů ukazuje, že jí na lidech záleží. Není tomu tak dávno, co si po jejím boku zazpíval na pódiu jeden z malých fanoušků. Nejen dětem ale dělá zpěvačka radost. Vnímá i lásku mezi dospělými.

Dárek ke svatbě

Na své sociální síti sdílela Lucie video, na kterém předává své vlastní náušnice milému páru. Ten ji zaujal během koncertu, a začala se proto zajímat o jeho životní příběh. A zjistila, že je tak krásný, že jim jednoduše k nadcházející svatbě musí nějaký dárek předat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

„Pro takovéto chvíle jsem se narodila. Celý koncert jsem měla přímo před sebou nádherný pár. Viděla jsem, s jakou láskou se muž stará o svou partnerku sedící na vozíku, držel ji za ruku, dal jí své sako, co chvíli ji políbil na tvář. Poslední písnička patřila jim a mé náušnice jsou dárkem ke svatbě, která je za pár dní čeká,“ napsala zpěvačka k příspěvku.

Sama je po uši zamilovaná

Lucie dobře ví, co to obnáší někoho milovat. Ona sama žije už několik let po boku svého partnera Radka Filipiho. Ten pro ni dělá vše, co jí na očích vidí. Skvěle s ním vychází i Luciin syn z předchozího vztahu Filip.

„Beru ho jako parťáka, je to jeden z mých nejlepších kamarádů. Věřím mu, musím, aby mi pohlídal mámu. Máme se strašně rádi, chodíme spolu na různé akce. Takže je to super,“ řekl nedávno Filip o Radkovi v rozhovoru pro Super.

Pro Lucii je láska a rodina to nejdůležitější na světě. A když vidí, že to má někdo stejně, snaží se ho v tom podpořit. Milý pár, kterému darovala své náušnice, rozhodně není jediným, komu v životě zpěvačka udělala podobnou radost.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články