Malý fanoušek Lucie Bílé si zazpíval po jejím boku. Vysloužil si hlasitý potlesk

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Nextfoto

Lucie Bílá je oblíbenou českou zpěvačkou, kterou mají rádi lidé všech generací. Zpívá písničky popového i rockového žánru, takže se zavděčí prakticky každému. A jak se ukázalo, rády ji mají i děti. Jeden z jejích malých fanoušků měl dokonce tu čest si s ní zazpívat. Lucka se pochlubila na instagramu tím, jak mu to šlo.


Některé její písničky nestárnou a v rádiu je poznají všichni. K nim navíc přibývají stále další a další. Není to tak dávno, co světlo světa spatřila například píseň s názvem Jednu malou chvíli, kterou nazpívala zpěvačka s Janem Bendigem.

Teď se připravuje na Vánoce a podle serveru Super už v létě natáčela novou písničku, na kterou se mohou fanoušci těšit už letos v zimě. „Kdybych vánoční písničku natáčela o Vánocích, tak by to bylo pozdě. Já jsem ráda připravená a říká se, že štěstí přeje právě připraveným,“ směje se.

Jedna z novějších písniček, která se objevila na internetu zhruba před rokem, se jmenuje Dobrý kafe. Klip na ni natočila Lucie společně s Pokáčem, který napsal slova. A jak se zdá, oblíbená je úplně u všech. Dokonce i malý stydlivý klučina, který se během koncertu dostal vedle Bílé na pódium, kousek zanotoval.

Malý fanoušek

Bílá se na instagramu pochlubila krátkým klipem, na kterém dřepí vedle malého chlapce v červené košili. Ten se trochu vystrašeně rozhlíží po lidech v sále. Je vidět, že je na jednu stranu rád vedle své oblíbené hudebnice, zároveň se ale velmi stydí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

„Zazpíváš nám něco?“ ptá se ho Bílá. Když mimo mikrofon chlapec něco zašeptá, zpěvačka se diví: „Ty umíš Dobrý kafe? Tak já ti podržím mikrofon a můžeš začít.“ Malý zpěvák pak velmi nesměle zanotuje pár slov refrénu písničky a vyslouží si hlasitý potlesk diváků.

„Hlavně neskákej,“ varuje ho pak Lucka, když s očividnou úlevou utíká hrdina z pódia. Maminka si ho u schodů vyzvedla a s hrdým úsměvem ho odnesla na místo mezi fanoušky. Ti vesele tleskali. Zpěvačka jednoduše umí vytvořit uvolněnou atmosféru, a to za jakékoli situace.

Zlatý člověk

Nad dětmi je velmi snadné se rozplývat. Lucie to s nimi navíc očividně umí. A fanoušci to oceňují. Řada z nich chválí malého zpěváka za to, že vedle hudebnice vůbec zvládl otevřít pusu. Jiní pak píší pochvalné komentáře přímo pro Bílou. „Lucko, vy jste krásný a úžasný člověk. A váš malý kolega je roztomilý,“ vzkazuje jeden z fanoušků.

„Je to malý brouček. Koukám, že Dobrý kafe u malých dětí asi vede,“ píše další sledující, který má nejspíš zkušenosti s vlastními dětmi. Písnička, která se poslední dobou velmi často hraje v rádiu, je očividně chytlavá a děti mají tendenci si ji broukat.

Zdroj: Instagram, YouTube, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články