Ljuba Krbová se s manželem nehádá. Prožili ale i těžké chvíle, když mu zavraždili dceru

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ljuba Krbova Ondrej Neff
Zdroj: Profimedia

Herečka Ljuba Krbová je pro mnohé známá jako Anička z nekonečného seriálu Ulice. Ten je velkou součástí jejího života, ale aktuálně si od něj dává pauzu. Chce se více věnovat divadlu a také manželovi, kterým je spisovatel Ondřej Neff. S tím ji pojí jedna velká vášeň a jedna velká tragédie.

Pro Ljubu Krbovou je seriál Ulice opravdu zásadní, protože točí již neuvěřitelnou devatenáctou sezonu.

Chce to pauzu

„Je to moje nejdéle trvající angažmá v celém mém hereckém životě,“ odpověděla v rozhovoru pro iDNES na otázku, co pro ni seriál znamená.

Během natáčení se kromě zvratů v životě seriálové Aničky stalo mnohé i v reálném životě herečky. Vdala se, vdala se jí dcera a narodila dvě vnoučata.

Aktuálně však herečka požádala o pauzu, aby se mohla věnovat i jiným aktivitám.

„Není to pauza, říkám tomu méně intenzivní odpočinkový čas, a jsem moc ráda, že mi v tomto ohledu vyšli v Ulici vstříc, protože bych se z ní nerada ztratila,“ prozradila Ljuba Krbová pro server Deník.

Také tím získá více času na svého manžela a jejich společnou vášeň.

Dostal ji na SMS

Jejím manželem je spisovatel Ondřej Neff a společně je pojí například láska k fotografování. Než se poznali, fotila herečka běžným foťákem. Teprve manžel jí ukázal digitální formu.

„Zasvětil mě do technických tajů digitální fotografie a musím říct, že tahle láska mě neopouští,“ říká Krbová.

Vzájemně se tak prý podporují ve svých fotografických úspěších a neúspěších. Manželství oběma viditelně svědčí a díky společné vášni je i stabilní.

Pro herečku se jedná o třetí manželství, které začalo v literární kavárně, kde oba četli knihy. Ani jeden neznal toho druhého, ale slovo dalo slovo a byla z toho láska. Ta tedy vzešla zejména z SMS.

„On byl tak vtipnej, že jsem se do něj zamilovala přes SMS. Ty SMS jsem si přepsala a mám je pořád schované,“ řekla herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Prý je lepší než na začátku

Prožili ale i těžké chvíle, když manželovu dceru zavraždil její partner.

Společně se poté začali starat o její dceru Dominiku, které byly tehdy dva roky.

Tato velká rána se nedá jen tak přejít, manželé se však vzájemně podrželi a dle herečky je to hodně o věku.

„My se nehádáme, protože jsme dost staří na to, abychom věděli, že dohoda člověka stojí mnohem méně sil než boj. Ale tuhle mě můj muž překvapil, protože mi řekl, že jsem teď o osmdesát procent lepší než na začátku – a mně to už čtrnáct dní leží v hlavě,“ řekla ve zmíněném pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde byla společně s manželem.

Tak snad si to doma společně vyříkali a už to herečku netrápí.

Zdroje: iDNES, Deník, Super, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články