Linda Finková a Richard Genzer by mohli vyučovat, jak se chovat při rozvodu. Možná se brzy stanou prarodiči

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Linda Finkova Richard Genzer
Zdroj: Profimedia

Manželství jim vydrželo 23 let, ale pouze 12 let byli opravdu spolu. Linda Finková a Richard Genzer se odhodlali k rozvodu až po mnoha letech a šokovali soudce. Richard se i nadále chodí koupat ke své bývalce a radost jim dělá dospělá dcera, která je možná brzy učiní prarodiči.

Byli manželé od roku 2000 a narodily se jim dvě děti, Viktorie a Matyáš. Ačkoliv vše působilo ideálně, vyšel najevo poměr Genzera s mladší psycholožkou Markétou Jiránkovou. Herec rodinu opustil v roce 2012, ale rozvod proběhl až v lednu 2023.

Richard se k Lindě chodí koupat

Vysněný domek hledala Linda dlouho a měl splňovat určitá kritéria. Například to nesměl být tzv. satelitní domek či musel být blízko Praze. Po dlouhém hledání objevila inzerát na starší domeček, který vše splňoval.

Aby ho však předělala na domek snů, stálo to mnoho peněz a nervů. Tehdy ještě s manželem celý domeček postupně zrekonstruovali, až domek nakonec vypadá jako novostavba.

Když však herec rodinu opustil, opustil i tento vysněný domek. Protože by ale dnes již bývalí manželé mohli vyučovat ostatní, jak má probíhat rozvod, zajde si sem občas do bazénu.

„V manželství byla sranda, byl vtipnej i doma, hodně jsme se spolu nasmáli. My jsme v pohodě. V létě klidně přijede k nám na zahradu, dáme si prosecco, vykoupe se v bazénu,“ prozradila Linda v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Tohle soudce neviděl

Jedná se o velkou raritu, což mimochodem prohlásil i soudce u jejich rozvodového stání. Manželé se totiž dohodli, že tam chtějí oba být, což nebývá časté.

„Chtěli jsme u toho oba být. Soudce se divil, že většinou u toho lidi nechtějí být, někoho za sebe posílají. My si ale uděláme selfíčko, pak si dáme panáka a užijeme si to,“ prozradila Linda těsně před finálním rozvodem.

Herec přinesl k rozvodovému stání své již bývalé manželce květinu, a dokonce si oba poplakali. A herec má i jasno ohledně případné svatby své exmanželky.

„Za svědka jí klidně půjdu. Máme spolu děti, tak proč na sebe řvát?“ prozradil pro server Expres.

Z tohoto přístupu by se mohlo poučit mnoho slavných, aktuálně lze zmínit například Agátu Hanychovou a Jaromíra Soukupa.

Dcera chce být mladou maminkou

Než se rodiče rozvedli, stihla dospět starší dcera Viktorie, která už v roce 2021 promovala.

„Dnes promoce dcery. Jsem hrdpyš,“ napsal tehdy hrdý herec a Monika Absolonová mu u příspěvku připomněla, že si původně přál, aby byla tenistka.

S dcerou má hezký vztah i Linda, která ale přiznala určité výhrady, které vůči ní dcera má.

„Mojí dceři vadilo, že chodím doma nahá. Já ale normálně nechodím doma nahá. Před dcerou klidně, ale třeba ráno, když se převlíkám v koupelně, nezačnu se schovávat. Že bych ale přišla k obědu nahá, to ne,“ prozradila Linda v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Ta na dceru také prozradila, že si přeje být mladou maminkou, a tedy možná brzy spojí rozvedené rodiče nová role prarodičů.

Zdroj: Prima ženy, Expres, Blesk, Lifee, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články