Libor Bouček bilancuje. Prozradil, co chce v roce 2022 dokázat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
libor boucek
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Libor Bouček je velmi oblíbený moderátor a v posledních měsících také skvělý otec. Se svými fanoušky rád komunikuje na sociálních sítích, kde se teď svěřil se svými pocity.

Libor se rozhodl svým sledujícím sdělit, co ho čeká v roce 2022, a jestli má smysl si něco v jeho věku ještě dokazovat. Za sebou má skvělé projekty, povedlo se mu získat si oblíbenost a také vysněnou ženu, se kterou má dítě. K tomu připojil snímek starý osm let.

Libor nebyl schopný naskočit do pracovního tempa

Libor se na svém instagramu svěřil, že nebyl schopný naskočit do pracovního rytmu. „Přijmout výzvy, zkrátit plány, vydat se na skluzavku času. Zvláštní. Nedokázal jsem se přinutit. Až jsem si poslední dny říkal, co to je. Vyhoření? Krize středního věku? Je konec? Už to neumím?“ ptal se sám sebe.

„Jaký podtext dát práci, když je vám 41!? Dávno pryč je fáze dokazování. Nikdo už v souvislosti s vámi nepoužije přívlastek talent. Příslib. Naděje. Překvapení. Najednou se objevují termíny jako potvrzení. Potvrzení příslušnosti. Mladý duch. Inovace,“ filozofuje na svém profilu.

„Je to zvláštní období. Životní. Mezi těmi, co mají pravomoc i povinnost překvapit; a z toho pramenící boží právo na odpuštění. A těmi, kteří začínají být na okraji zájmu reklamy, ale přesto prokazatelně živí naši zemi. A ještě dlouho budou muset,“ připsal moderátor, kterého můžete vidět například v soutěžním pořad Máme rádi Česko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Libor Bouček (@liborboucek)

Nový rok odstartuje odpovědností za rodinu

Rok 2022 tak podle svých slov startuje s odpovědností za rodinu. Chce být řemeslně nejlepší a nezklamat sebe sama. A chce se také občas vrátit na místa, kde udělal rozhodnutí, co se nedají vzít zpátky.

„Před šesti dny jsem poprvé stál před publikem. Jako vždy. Na začátku roku pln obav a trémy… a pak nadšen z publika a reakce. Prokazatelně to bylo na delší chvíli naposledy. Ale bavilo mě to. A snad i ty v hledišti.“ Herec vidí výhodu v tom, že je starší a má zkušenosti, které může uplatnit.

„V pondělí začínám točit. Už se nikdo neptá. Připraveni? Znalí? Spokojení? Protože už se máme ptát sami sebe. Fakt jsme dospělí. A já po měsíci úvah chci jen to, abychom byli nejlepší. A budeme. Ale v tomhle věku je skvělý se vracet. Třeba sem. Osm let dozadu. Jedna z nich sedí vedle mě.“

„Kdybych jí to v tenhle okamžik řekl, asi by se mi vysmála. A i já bych to řekl stěží. Ale můj výraz připouští, že je to možný. Nebo že je možný vše,“ popisuje dobu, kdy ještě nepřemýšlel nad tím, že bude mít dítě právě s touto ženou.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články