Leoš Mareš vzal syna do Singapuru. Pak se vrátil do Čech kvůli moderování maturitního plesu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Mladší syn Leoše Mareš si v tomto týdnu užívá jarní prázdniny. Moderátor se tak postaral o to, aby šlo o období, na které Matěj jen tak nezapomene. A ačkoli má kromě starostí o chlapce i nějaké ty povinnosti, na zábavu si našel času dost.


Matěj loni oslavil 13. narozeniny. Zatímco jeho bratr Jakub se vyžívá ve sportu, mladší chlapec má podle všeho úplně jiné priority, píše Extra. Když si měl na škole v přírodě, kde narozeniny prožíval, něco přát, řekl, že by chtěl poznat lásku.

Sice se zdá, že bude tak trochu romantik, to ale neznamená, že by se sportu vyhýbal. Například pánskou jízdu na kolech si nedávno se svým otcem užil. A obecně se dá říct, že kdykoli ho Mareš vezme na nějaký ten výlet, stojí to za to.

Jarňáky v Singapuru

Letos vzal na jarní prázdniny Mareš syna do Singapuru. Pak se pochlubil ve stories například tím, že jeho i Matěje zaujaly především tamní prosklené budovy, ale i krásná příroda. Na několika snímcích ukázal, jak si užívají procházky po městě.

Na vysmátém Matějovi je vidět, že si prázdniny užívá. Možná mu jen bylo líto, že se musel se Singapurem rozloučit už v úterý. I sám moderátor by si užíval v zemi daleko déle, čekaly ho ale povinnosti, a musel se tak vrátit do Čech.

„Když jsem se včera odhlašoval z hotelu v Singapuru, zeptala se mě recepční, proč odjíždím už v polovině týdne, když má Matěj spring break neboli jarňáky celý týden. Řekl jsem jí, že musím do Prahy moderovat maturák,“ vysvětlil sledujícím na svém instagramu.

Moderátorem plesu

V jednom z příspěvků Mareš ukázal lidem, co ho na moderování maturitního plesu čekalo. Velmi ho pobavilo, že dostal jako odměnu typickou plesovou klasiku, kterou jsou chlebíčky a láhev s colou.

O tom, jak se stal Mareš moderátorem maturitního plesu, informoval sledující profil rádia Evropa2. „Mareš jako moderátor na maturitním plesu? Jasně, že ano! Gymnázium Nad Kavalírkou se umístilo v naší soutěži Maturiťák Evropy 2. Na svém velkém večeru tedy měli i Leoše. Teď už jen ta maturita a je hotovo!“ píše se v příspěvku.

Mareš měl tenhle týden rozhodně nabitý, velmi si ho ale užil. Kromě moderování velkého večera bude nejspíš rád vzpomínat právě na cestování do zahraničí se svým synem. I ten si jistě letošní jarní prázdniny bude ještě dlouho pamatovat.

Zdroj: OnlyU, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články