Leoš Mareš vzal syny na pánskou jízdu. Fanoušci mu vytkli, že nemyslí na bezpečnost

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Moderátor Leoš Mareš se poslední dobou věnuje především své malé dceři Alex, se kterou neustále sdílí snímky na sociálních sítích a ukazuje, jak moc pro něho znamená. Nezapomněl ale ani na své dva syny, které má z předchozího manželství.


Ty vzal nedávno na pánskou jízdu, a to doslova, protože se fanouškům pochlubil s fotografií, na které stojí se syny před půjčovnou kol. I když malá Alex je roztomilá, jediný sport, který si s ní zatím Mareš může užít, je gaučing.

Zato jeho chlapci jsou nadšenci, kteří trochu adrenalinu a vydání energie ocení, takže se při cyklovýletu stali svému otci dokonalou společností. Podle fotky to vypadá, že si pánskou jízdu rodinka užila naplno.

Jeden myslí na lyže, druhý na lásku

Starší syn Leoše Mareše se podle Extra nedávno setkal se sportovním úspěchem ve vodním lyžování. Webu se dokonce šestnáctiletý Jakub rozhodl poskytnout rozhovor, což nikdy dříve neudělal. „Jeden z mých cílů je dostat se na mistrovství Evropy do 21 let,“ řekl.

Ale nebude to mít vůbec snadné s konkurencí, která je u nás v České republice a v zahraničí. Doplnil totiž, že začínal až v 11, zatímco řada jeho soupeřů se věnuje sportu už třeba od šesti let.

Mladší Matěj nedávno oslavil 13. narozeniny. Společně se spolužáky je strávil na škole v přírodě. Když ho jeho učitelka popostrčila, aby si něco přál, pronesl: „Třeba lásku.“ Šokoval tím nejen ji, ale také spolužáky.

Ačkoli se zdá, že je mladší z Marešových synů spíše romantik a sport je předností toho staršího, pravda je, že výlet na kolech si užili s tatínkem oba. Na fotce se usmívají a fanoušci v komentářích tipují, že pánská jízda s Leošem pro ně byla pořádným zážitkem.

A kde máte helmu vy?

„Jste nejlepší tatínek,“ vzkázala Marešovi jedna z fanynek. Na tom se shoduje s mnoha dalšími sledujícími, kteří moderátora obdivují za jeho lásku nejen k synům, ale také k malé Alex. Ačkoli je většina komentářů pozitivní, někteří lidé si ale museli alespoň trochu rýpnout.

„Vy také přilbu, Leoši!“ píše se v jednom komentáři. Zatímco oba chlapci jsou totiž kromě kola vybaveni i touto ochrannou pomůckou, Mareš si nejspíš nechtěl ničit účes. To se ale fanouškům nelíbí. Třeba příště na jejich slova dá.

Zdroj: Extra, Lifee, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články