Leoš Mareš vyrazil se synem na fotbal do Anglie. Na tribuně s ním seděl Hugh Grant

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

O Leošovi Marešovi se dobře ví, že je velkým sportovním fanouškem. Svou vášeň navíc sdílí se všemi svými dětmi. Nedávno si například zaletěl se svým nejstarším synem do Anglie na fotbal. Že bude mít na tribuně za souseda světově známu filmovou hvězdu, ale Leoš zřejmě nečekal.


Známý český moderátor Leoš Mareš je fandou basketbalu, baseballu, ale nejvíce fotbalu. Kromě české ligy, v níž fandí SK Slavii Praha, se rád podívá také na kvalitní anglickou Premier League.

Na fotbalu na něj čekalo překvapení

V neděli se tak na instagramu pochlubil, že si se svým nejstarším synem Jakubem zaletěl na fotbal. V Anglii si společně nenechali ujít zápas Fulhamu proti Manchesteru United.

Kromě fotbalového zážitku si ale Leoš Mareš odnesl ještě jeden. Na tribuně, téměř vedle něj, seděl jeden z nejznámějších britských herců — Hugh Grant.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Světově známou celebritu málem nepoznal

Ke snímku, kde je zachycen český moderátor vedle filmové hvězdy, napsal Leoš trefný komentář: „To jste tak na fotbale. A nejednou si všimnete, že vedle vás sedí Hugh Grant.“

Není příliš divu, že si jej moderátor na první pohled nevšiml. Postarší pán v kostkované bekovce připomíná hvězdu filmů Notting Hill či Láska nebeské spíše už jen vzdáleně.

Na fotbal bere i své děti

Jak Mareš ještě ukázal ve svých stories, jeho syn Kuba šel na zápas pořádně vybaven. Na sebe si vzal dres záložníka Fulhamu Harryho Wilsona.

Jeho tým nakonec ale Rudým ďáblům podlehl. I tak si ale jistě Leoš zápas se svým synem moc užil a byl rád, že mohou tuto svou vášeň sdílet společně.

Lásku k fotbalu moderátor Evropy 2 pěstuje také u své nejmladší dcery Alex. Jak jsme nedávno psali zde, na instagramu zveřejnil fotku ve slávistickém dresu, s půlroční holčičkou na ruce a s popiskem, že ji chce konečně naučit fandit. Brzy tak bude roztomilá dívenka do Anglie nejspíše létat také.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články