Leoš Mareš vychovává z dcery fotbalovou fanynku. Alex se snažila a tátovy pohyby napodobovala

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš se nedávno přiznal, že jeho dospívající synové viděli svou sestru až v jejích čtyřech měsících. O to více ho pak dojala jejich reakce. Velké syny už fandit naučil, teď bylo třeba naučit to i malou Alex. Bohužel to zatím bylo k ničemu, protože Leošův oblíbený tým i přes fandění malé princezny zápas prohrál.

Leoš Mareš má z předchozího manželství dva dospívající syny Jakuba a Matěje, a tak když otěhotněla jeho druhá manželka Monika, ve skrytu duše si přál, aby měl dceru.

Syny nechtěl do seznámení tlačit

„Samozřejmě mě to několikrát napadlo, ale netušil jsem, že budu mít opravdu takové štěstí, že i toto vyjde. Nechtěl jsem mít předem nějaká očekávání. Hlavně jsem si přál, aby to bylo zdravé. To, že je to holčička, nám porodník oznámil opravdu až těsně po dceřině narození,“ svěřil se moderátor v rozhovoru pro iDNES.

Při příchodu nového sourozence do rodiny většina rodičů řeší, jak sourozence seznámit a zapojit. Moderátor tomu nechal volný průběh a synům řekl, že až budou chtít Alex vidět, mají se mu ozvat.

„Sám jsem si říkal, že když k sobě najdou v budoucnu cestu, je to jejich sestra a budu rád. Ale nechtěl jsem to organizovat stylem teď budeme všichni dohromady jedna velká rodina. A překvapilo mě, jak moc to kluci první setkání prožívali. Chovali ji, jezdili s kočárkem, samozřejmě mi to přišlo dojemné. Ale nechtěl jsem to vůbec tlačit,“ dodal ve zmíněném rozhovoru s tím, že synové sestru poznali až v jejích čtyřech měsících.

Než si k sobě najdou sourozenci cestu, je na tatínkovi, aby dceru naučil to, co synové už umí – fandit svému oblíbenému klubu!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Fandění Alex nakonec nestačilo

Leoš na svém instagramu sdílel krásné fotky, kde ve slávistickém dresu drží malou Alex v náručí a učí ji, jak se fandí.

„Jdeme na to. Učíme se fandit,“ napsal moderátor a je vidět, že malá Alex se opravdu snažila a tátovy pohyby napodobovala.

Fotky okomentoval i instagramový profil SK Slavia Praha, který je ocenil dvěma srdíčky.

Fanouškovskou základnu měl tedy klub silnou, ale bohužel to stejně nestačilo.

Slavia se sice v uplynulých čtyřech sezonách dopracovala na evropské půdě třikrát až do čtvrtfinále, ale letos to prostě nějak dřelo.

Remíza s tureckým Sivassporem nestačila, navíc si jediný gól dal soupeř sám. Slavia tak v Konferenční lize končí. Leoš má ale spoustu prostoru naučit Alex sešívaným fandit třeba během utkání tuzemské ligy.

Zdroje: iDNES, Instagram, iDNES Sport

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články