Leoš Mareš sdílel na sítích labuť, která umývá auta. O její služby je velký zájem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš patří k celebritám, které se snaží se svými fanoušky co nejvíce komunikovat, odpovídat na jejich zprávy a reagovat na jejich připomínky. Často se tak stává, že na své sociální síti sdílí nějakou tu fotku nebo video od lidí a přidá k nim svůj vlastní komentář.

Ačkoli je známý také jako zpěvák a rapper, nedávný neúspěch na koncertě Kapitána Dema jen potvrdil, že moderování je to, čemu by měl skutečně věnovat většinu svých sil.

V rámci ranní show před časem mluvil Mareš o otravných labutích. A ukázalo se, že lidé mají k tématu co říci. Na instagramu proto moderátor sdílel video, které mu poslal jeden z fanoušků.

Parádně umyla auto

Labutě umí být pěkně agresivní. Pravděpodobně každý, kdo se s nimi někdy v přírodě potkal, by to potvrdil. A to včetně Mareše, který ve své ranní show na Evropě 2 nedávno mluvil o agresivním labuťákovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Podle jednoho z fanoušků útočí labutě nejen na černá auta, ale i na všechna ostatní. Důkaz poslal Leošovi, který ho sdílel na své sociální síti. „Potkali jsme ji před měsícem, ale agresivní nebyla. Jen nám umyla auto,“ napsal autor videa.

Labuťák z Děčína

V komentářích pod příspěvkem lidé ihned poznali, že se jedná o záznam z Děčína, kde labuťák hlídá svou rodinu a při té příležitosti chodí a sbírá hmyz z kapot aut.

„Náš labuťák z Děčína, hlídá si svoje vylíhlá labuťátka a partnerku,“ napsala například uživatelka Gabča. „V Děčíně jsou labutě, co si vybíjí vztek na autě, docela běžnou praxí,“ doplňuje Denisa.

Podle pana Jana se zase labuť stala prvním živočichem, který má zdarma promo na Leošově instagramovém profilu. Už teď se totiž našlo několik lidí, kteří by si zvíře rádi objednali na vyčištění vlastního auta.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Evropa 2

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články