Leoš Mareš dorazil na koncert Kapitána Dema jako hipík. Od fanoušků to schytali oba dva

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

V minulosti byl králem kožichů, dnes je ve společnosti vídán spíše v saku nebo v černých elegantních barvách. Leoš Mareš se ale nebojí ničeho. Na nedávný koncert Kapitána Dema v O2 aréně na sebe navlékl kostým, kterým chtěl fanoušky pobavit.

S koncertem Kapitána Dema byli lidé podle Extra dosti nespokojení. A to právě i proto, že se na něm objevil Leoš Mareš v kostýmu hipíka. Některým lidem to vtipné nepřišlo a měli pocit, že se moderátor spíše ztrapňuje.

Nechtěl zklamat fanoušky

„Přišli za mnou, jestli bych nedal na Demovi v O2 Aréně ‚Láska, pokora a sluníčko‘ a nevzal si na sebe tenhle kostým, tak jsem jim to nechtěl kazit,“ svěřil se Mareš na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Ukázal se sledujícím v paruce, s kulatými brýlemi na obličeji a v otrhaném oblečení. Připomínal trochu Jareda Leta, který se rozhodl provětrat svůj šatník z devadesátých let.

Ačkoli se podle příspěvku zdá, že byl Mareš ze svého vzhledu i následného výkonu v O2 aréně nadšený, lidé to hodnotí jinak. Koncert se na sociálních sítích dočkal velké kritiky.

Ani hipík Mareš to nezachránil

Vystoupení bylo obecně kritizováno. Nejvíce nemilých slov se nahrnulo na samotného Dema, ale i Leoš Mareš nakonec dostal od posluchačů několik výtek.

„Zoufalost. Hodinu čekáš, v devět začne přednáška nějakého rybáře. Pak pustíte záznam dvou videí a pak přijdete jakoby nic, dáte tři písničky a pak Mareš jako hipík? Trapné,“ napsala na instagramovém účtu Kapitána Dema jedna z účastnic koncertu.

„Nejhorší zážitek v mém životě. Nikdy jsem neviděla odcházet tolik lidí z koncertu,“ přidala se další.

Očividně se tak nezavděčil ani Kapitán Demo, ani jeho host, který si dokonce připravil speciální oblečení. Někdy zkrátka věci nevyjdou tak, jak si je celebrity naplánují.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články